Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételés fogamzásgátló...

Pecsételés fogamzásgátló szedésekor. Normális?

Figyelt kérdés
Kezdem az elején: PCO-m van. Először 10 hónapig szedtem Diane 35-öt, semmi problémám nem volt vele, se köztes vérzés, se pecsételés menzesz után, se semmi, a menzeszem 8-9 napos volt mindig. Aztán abbahagytam, összejött a baba, megszültem, most pedig 15 hónapos a kicsi. Nem igazán tudtam szoptatni, össze-vissza véreztem, 2-3 hónapig kimaradt, utána 2 héten belül 2X is megvolt. December közepén újra elkezdtem a Dianét (maradt belőle 3 levél), de 11 nap vérzés és 5 nap pecsételő vérzés után abbahagytam. Legközelebb februárban jött meg az "igazi" (tehát nem megvonásos) vérzés. Újra kezdtem a gyógyszert, de már végig szedtem. Most is pecsételtem végig, aztán jött a megvonásos vérzés, amikor elfogyott a levél. Még van 2 napon, hogy eldöntsem beveszem-e az újabb tabit. Szerintetek próbáljam meg? Orvossal telefonon beszéltem, szerinte adjak neki még 2 hónapot és csak utána hagyjam abba. Mit gondoltok?
2010. márc. 17. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj picit. Ez előfordul, de egy idő után, ha rááll a szervezeted, elmúlik.
2010. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért nem kérsz Belarát? Én is szenvedtem, az viszont alacsony hormontartalmú, kiválló. Sokaknak az segített.


Kérdezz rá, szerintem az a legegészségesebb. Persze az is méreg, de nem annyira mint a többi.

2010. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekem azért lenne jó a Diane, mert ugye PCOS-em van és ez direkt arra van. Csak furcsa, hogy amikor először szedtem, nem volt vele semmi gond. Most meg pecsételgetek.
2010. márc. 17. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!