Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFO-k miért mindig este...

Az UFO-k miért mindig este jönnek? Miért kell este rémisztgetni szerencsétlen embereket hogy elviszik őket? Nappal nem lehet?

Figyelt kérdés

Gyanús ez nekem, hogy mindig este, a sötétben kell jönniük, akkor az ember álmából felkelve, még felvételt sem tud róluk készíteni, és már viszik is.

Miért nem tudnak napközben jönni, és becsöngetni vagy kopogni, hogy tessék jönni, egy kis kirándulásra elvisszük, úgy 10-20évre, majd visszahozzuk.Így legalább lehetne hívni a rendőrséget ha valaki nem akar menni.

De este az ember ágyánál mikor alszik, miért kell ijesztgetni és erővel rábírni őket hogy menjenek velük.

UFO nem = idegen tudom.

De akkor is!



2014. ápr. 13. 11:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Akkor Te rosszakat fogtál ki.

Hozzám illedelmesen jönnek, megmondják mi fog történni, és ha akarok megyek.

Ha épp nincs kedvem, elköszönnek, igaz felvételt nem engednek csinálni....

2014. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

A felvétel zavar engem is, mert ha még este van, de tudom hogy jönnek, mert megbeszéltük előre, -és nem csak úgy bejelentkezés nélkül odaállítanak, ami még a rokonoknál is pofátlanság, -akkor legalább a diktafont bekapcsolnám, hogy hangfelvétel legyen, és mielőtt elmennék azért rákérdeznék, hogy melyik galaxisban leszünk és jó hangosan kimondanám hogy ott keressenek.

De még erre sem adnak lehetőséget.

2014. ápr. 13. 11:26
 3/21 anonim ***** válasza:
32%

Azt ugyan mit csinálna a rendőrség az "UFOKKAL"??

Vagy veled?

valószínüleg az UFOkkal semmit mert ők felsőbb rendűek téged meg vinnének a diliházba mert addigra ott sem lennének az OFOk

2014. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

és mi van akkor ha egyet hirtelen elkapok, és addig ott tartom míg a szervek ki nem jönnek.ugyanis állampolgári kötelessége minden honfitársamnak, hogy ami az állam működését bármilyen szinten megzavarja(bűncselekmény vagy egyéb jogsértő magatartás), azt jelentse az illetékesek felé, vagy legalább segítsen elhárítani az eseményt, ha teheti.

Az UFO-k jogsértést követnének el, ha itt nálunk leszállnának, mert nincs légtér berepülési engedélyük, ami viszont ország ellenes cselekménynek minősül,ezért a rendőrök is megdicsérnének, ha elfognék egyet.

Akkor hogy lenen diliház, inkább másnap kitüntetést kapnék!

2014. ápr. 13. 11:42
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Vannak akik azt állítják, hogy ők nappal is találkoztak idegen lényekkel. Az éjjeli történetekben szerintem az is benne van, hogy akkor sötétség van, az ember alszik, kiszolgáltatottabb. Az ilyen történetekben tstesülnek meg a félelmeink. A szellemek órája is éjfél. Meg ugye az ember akkor álmodik és ha szörnyekről, űrlényekről szól az álom, reggel felébredve azt hiszi, hogy elvitték egy körre az idegenek.

Ha tényleg léteznek embereket eltérítő idegenek, akkor az éj leple alatt kisebb az esély arra, hogy bárkinek is feltűnjenek, mert az emberek többsége alszik, és az űrhajójuk álcázása is kevésbé észrevehető.

2014. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Ha rendesen tanulsz,és mondjuk meteorológus,vagy csillagász leszel,soha nem fogsz UFO-t látni.A tanult embereket egészen a horizontig elkerülik az idegenek.
2014. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
"Gyanús ez nekem..." forró nyomon vagy Sherlock. :-)
2014. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Mert erőszakos diktátorok. Múltkor is becsöngettek hozzám, én jól lecsaptam az egyiküket, de azok meg bosszúból az ütés előtt kicserélték a társukat a szomszédra, így azt kólintottam fejbe a serpenyővel.
2014. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

A kérdezőnek:

Vannak nappali találkozások dögivel, többet olvass ebbe a témában. Nem csak éjszakaiak vannak.


Mobiusznak:

"Ha rendesen tanulsz,és mondjuk meteorológus,vagy csillagász leszel,soha nem fogsz UFO-t látni.A tanult embereket egészen a horizontig elkerülik az idegenek."


Ez sem igaz, számtalan csillagász látott már idegen eredetű tárgyakat, ezt a közhelyes hamis állítást sok szkeptikus szereti hangoztatni bármiféle alap nélkül - vagy csak azért mert ő pont maga még nem látott.

Érdekes, van egy csillagász ismerősöm, ő már látott, na ilyenkor mi van?


George Adamski

2014. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

ha nappal jönne,semmi baj nem lenne.

Biztos nem nagy gond neki, hogy telefonon jelezzen, vagy egyéb más módon hogy jön, mert ugye a kutyákat is meg kellene kötni, mert nem szeretném, hogy még a házba sem ér be, de a kutyák már a kezén veszekednek, hogy melyik egye meg.

és ha előre szólt, akkor feltudnék készülni, vagy az az ember, akit kinéztek maguknak.

de azt egy UFO/idegen se gondolja, hogy egy becsületes dolgozó ember ágyánál este megjelennek, pláne ha még többen is vannak, és az illető nem esik nekik, mint bolond foxi a lábtörlőnek.

2014. ápr. 13. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!