Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a hüvelyem?

Miért fáj a hüvelyem?

Figyelt kérdés
Voltam 2 orvosnál is, és mindkettő azt mondta, hogy rendben vagyok. Az esetek többségében fáj szex közben(égető érzés), és akkor is amikor a barátom belém jön (az fáj a legjobban). Azt nem értem, hogy miért van az, hogy néha nem érzek semmi fájdalmat és a behatolás is kellemetlenség nélkül jár, a végén pedig orgazmusom is van. Sajnos legtöbbször inkább a fájdalom dominál, de fogalmam sincs miért :( Még kenőcsöt is használtam amit az orvos írt fel, hogy azt próbáljam meg, de nem használt. Arra gondoltam, hogy lehet lelki eredetű, de tényleg létezik, hogy ilyen fizikai fájdalmat produkáljon egy belső feszültség? Köszönöm a válaszokat!

2015. nov. 2. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elég nedves vagy?
2015. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, azzal nincs gond.
2015. nov. 2. 16:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet vaginizmus, anélkül, hogy tudatosodna az izomzat görcsös állapota, ere enged következtetni a behatolás alatt jelentkező fájdalom.
2015. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy nem találtam normális leírást a vaginizmusról. Azt írták görcsösség, de ez mit takar? Nem egyértelmű. Én nem görcsölök, hanem égető érzést érzek a hüvelyemben és a bemenetnél. A szexet akarom, fel is izgulok, nedves is vagyok, szóval fura lenne, ha lenne ezzel összefüggés..Sőt, szex előtt mindig alig várom, hogy a barátom belém jöjjön, csak aztán elvesztem a kedvem mikor érzem, hogy fáj..De ha ez lelki eredetű, akkor miért írják azt, hogy az a legjobb kezelés, ha az izomzatot kezelik, ahelyett, hogy lelkileg próbálnák megoldani? :D
2015. nov. 2. 17:40
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg azt írják, hogy akaratlanul összehúzódik a hüvelyizomzat. Nekem nem húzódik össze, nekem magától a fájdalomtól nehéz a behatolás, és nem attól, hogy összehúzódik..
2015. nov. 2. 17:43
 6/11 A kérdező kommentje:
És különben is, akinek ilyen baja van annak nem állandóan van? Így logikus, nálam viszont néha előfordul, hogy semmilyen fájdalmat nem érzek..
2015. nov. 2. 17:49
 7/11 anonim ***** válasza:

MEgfertőz, nekem is volt. E-colit visz a hüvelyedbe, azért fáj a szex.

Nekem is égett, csípett, minden bajom volt, pedig fürödtünk is előtte. :(


De pl. latex-érzékeny is lehetsz, ha gumiztok.

2015. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs gumi
2015. nov. 3. 11:05
 9/11 A kérdező kommentje:
Rákerestem és lehet hüvelygomba, de akkor miért volt párszor, hogy nem volt semmi bajom? Magától nem múlhat el csak úgy..
2015. nov. 3. 12:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy harmadik orvost. Engem ő kezelt ki. Priviben leírom.
2015. nov. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!