Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a hüvelyem?

Miért fáj a hüvelyem?

Figyelt kérdés
Voltam 2 orvosnál is, és mindkettő azt mondta, hogy rendben vagyok. Az esetek többségében fáj szex közben(égető érzés), és akkor is amikor a barátom belém jön (az fáj a legjobban). Azt nem értem, hogy miért van az, hogy néha nem érzek semmi fájdalmat és a behatolás is kellemetlenség nélkül jár, a végén pedig orgazmusom is van. Sajnos legtöbbször inkább a fájdalom dominál, de fogalmam sincs miért :( Még kenőcsöt is használtam amit az orvos írt fel, hogy azt próbáljam meg, de nem használt. Arra gondoltam, hogy lehet lelki eredetű, de tényleg létezik, hogy ilyen fizikai fájdalmat produkáljon egy belső feszültség? Köszönöm a válaszokat!

2015. nov. 2. 16:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez a problémád hüvelygyulladástól van. Az a kérdés, hogy mi okozza?
2015. nov. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!