Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikorra várható a menstruációm?

Mikorra várható a menstruációm?

Figyelt kérdés
Sziasztok .. A segítségeteket/véleményeteiket szeretném kérni. 15 éves múltam és van egy lány testvérem aki 20 éves. Nemtudom hogy mikorra várható kb a menstruációm .. 1 éve van fehér/sárgás folyásom,egyeltalá nrm büdös, se turós. A mellem már elkezdett nőni, a hónom és a nemi szervem is szőrös. Néha szok fájni a petefészkem is de nagyon ritkab akkoris csak egy kis időre. A lánytestvérem is ilyen korban kapta meg anyukam 18 évesen. A segitségeteket szeretném kérni hogy KB mikorra várható?
2015. nov. 3. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis honnan tudjuk?
2015. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj de az ilyen kommentektol kíméljetek meg .. koszonom .. segitséget kérek nem kell rogton nekemállni ... mert tudod nem mindenki számithat az anyjara..
2015. nov. 3. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
De most komolyan, ez olyan, mint a halál. Egyszer eljön, senki se tudja, hogy mikor.
2015. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jolvan
2015. nov. 3. 17:19
 5/5 anonim válasza:
Ohh,de most miért kellett szegényt letámadni? :( Tudom ezer éves a kérdés de ha akkoriban láttam volna a kérdést...na mindegy. Azóta mizujs? Megjött már?
2018. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!