Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fokozódott nemi vágy, a...

A fokozódott nemi vágy, a párom iránti pozitív gondolatok, hiányérzet, rá való várakozás okozhat erőteljesebb pattanásokat, hormonháztartás pillanatnyi felfordulását?

Figyelt kérdés
Párommal ritkán tudunk csak találkozni, s még alakulóban vannak az érzelmek - én nem vagyok még szerelmes - viszont az utolsó találkozás egybeesett a havimmal, de már mielőtt megjött volna napokkal kezdtek megjelenni a pattanások. Közbe meg mikor megtudtam, hogy találkozni fogunk, akkor az utolsó napokban már nagyon izgultam és vártam a találkozást. Egyszerű mensikor nem szoktam pattanásos lenni, max 1-2 megjelenik, s hamar el is tűnik, most viszont nem csak ennyi. :(

2015. nov. 7. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
A legerősebb vágy....
2015. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!