Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász utáni vérzés normális?

Nőgyógyász utáni vérzés normális?

Figyelt kérdés
Ma délután voltam a nőgyógyásznál. Tapintásos vizsgálat, ultrahang és citológia volt. Az óta vérzek. Először azt hittem hogy csak az, amivel megfestett, de már biztosan nem az. Normális ha vérzek? Köszi
2015. nov. 10. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem normalis.
2015. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2015. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2015. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kevés előfordulhat. Egyszer nekem is Előfordult Úgyhogy akkor rákerestem neten.
2015. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy minimális vérzés előfordulhat amiatt, hogy a citológiai vizsgálathoz történő mintavétel miatt, de folyamatos vérzés huzamosabb időn keresztül az nem normális.


Nem tudom, mikorra vártad a következő menstruációdat, de nem fordulhat elő esetleg, hogy pár nappal előbb megjött, és valójában nincs összefüggés a vizsgálat és a vérzés között, mint ahogy feltételezed?

2015. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2, 5 hét múlva kell majd csak megjönnie. Reggelre minden abba maradt, úgyhogy nem hinném hogy nagy a baj :)

Köszi a válaszokat :)

2015. nov. 11. 07:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor sztem nincs gond. Amikor nekem egyetlen egyszer volt ilyen, este fél 7-kor voltam citológián másnap dél körül állt el a picike vérzés.
2015. nov. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Durva volt az orvos a mintavételnél.
2015. nov. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!