Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok, mitől nem...

12 éves vagyok, mitől nem nőnek a melleim? (Több lent! )

Figyelt kérdés
Mint említettem 12 éves vagyok. Nos azért is kérdezem meg tőletek ezt, mert : nem értem, hogy az osztálytárs nőimnek van mellük ( nem nagyok, ez változó ) , csak nekem nincs, tehát ez nagyon idegesít! Nem mentsruálok, vega vagyok, tehát nem eszem húst, de halat igen, és tojást is. Hát vékony vagyok, de nem látszanak ki a bordáim. Sajnos rövidek a szünetek ezért nem tudok rendesen enni hétköznap ( van amikor persze mikor kiegyensúlyozottan eszem, de ez nem gyakran fordul elő) , amúgy van 1 cm-s mellem. Olvastam valahol (neten), hogy a zsír kell a mell növekedéshez, azt kérdem, hogy ez igaz? Tapasztalat? Vagy ez normális, hogy nincs mellem? A szüleimnek ezt nem szerettem volna megkérdezni! Ezért kérdeznélek titeket <3 Remélem segítetek/válaszoltok! További jó napot! :) köszi előre a válaszokat!

2015. nov. 19. 20:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Válasz? :)
2015. nov. 23. 21:18
 12/16 anonim válasza:
Nyugi :) ez normális :) nekem 13 évesen nőttek... :)
2015. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Ne agggódj!!!!R!!
2015. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Az utóbbi kettő az én volta :)
2015. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ömm...köszi a választ! Még válasz? :) kiváncsi vagyok mindenki véleményére!
2015. dec. 8. 19:08
 16/16 Scav ***** válasza:
Nálunk anno jó régen 1997ben 8. osztályban csak egy csaj volt korán érő, neki volt melle (kb. mint két fél alma), a többieknek semmi. Későn érőek voltak. Gimiben volt, akinek 17 évesen kezdtek rendesen megindulni. Genetika.
2015. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!