Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek cisztára valami jó...

Petefészek cisztára valami jó gyógymód? Ami segít eltüntetni?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlók nem szedhetek. Ötletek, tapasztalatok jöhetnek! :)
2010. márc. 20. 19:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom ezt!! :)
2010. márc. 21. 20:58
 12/14 anonim válasza:
Szia, utolso vagyok vegig csinalatam 2 honapig a kezelest, de sajnos nem mulott el a cisztam, de ha erre nem is, de valami egyebbre biztos jo volt!
2010. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

[link]


esetleg!

2013. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Sziasztok. Olvastam az írásaitokat. Nagyon sok hasznos tanácsot írtatok. Én másfél hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését. 27éves vagyok. Tegnap voltam nődokinál és nagyon megijedtem, mivel egy 44mm-es cisztát fedezett fel. Azthittem elájulok. Annyira nem bőbeszédű és nem nyugtatott meg, ezért most amiket olvastam, hogy felszívódhat...kicsit nyugtató.Annyit mondott, hogy valszinüleg a peteérésből jött és egy hónap múlva menjek vissza ellenőrzésre.Most anyukám mondta, hogy cickafark teát igyam, neki attol elmult, igaz csak 25mm volt.Próbálok nem rá gondolni, kicsi agykontroll is kell és hátha elmulik a köv.menstruációm után. Hormonháztartásom is tuti meg van zavarodva és azért jött, mert érzem a fog.gátló után a bőröm is bezsirosodott, tiszta pattanás lettem, azelőtt sosem volt...szoval lehet most azert jött elő, mert abbahagytam a tabi szedését.Majd írok, ha lesznek valami fejlemények.Nekem javasolták még, hogy egyem a mazsolát...lehet ennek is csak lelki ereje van...nemtudom.Üdv.nektek
2014. okt. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!