Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagymamámnak petefészek...

Nagymamámnak petefészek daganata van 2007 óta. Két kemoterápiás kezelésen vett részt. Pár hónapja fejezték be. De a daganat nem múlt el. Mit lehet ilyenkor tenni? Milyen más gyógymód létezik?

Figyelt kérdés

Műteni a szíve miatt nem lehet(egyenlőre legalábbis).

Most Pestre adtak neki beutalót, a nőgyógyászatra, hogy ott mit mondanak.

(Áttétet nem találtak - hál'Isten.)

Az egészségi állapota amúgy ahhoz képest egészen jó...

Esetleg tud valaki valamilyen gyógyhatású szert, ami használhat?


2010. ápr. 2. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak hallottam nem tudom hogy hatásos-e, de spárga és sok c vitamin.
2010. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
sokan, sok félére esküdnek. flavin7, deutériummentes víz, van aki 6 puttonyos tokaji aszútól gyógyult meg állítólag XD anyum mindet végigpróbálta, de egyik se segített. még valami aloe izét is ivott :S na mindegy, neki más típusú rákja volt. szerintem fel a fejjel, majd kitalálnak neki valamilyen más kezelést, és meg fog gyógyulni :) amúgy szerintem az is sokat segít, ha az ember hisz abban hogy meg fog gyógyulni. és én ezt örök pesszimistaként és ateistaként mondom!
2010. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
muteni nem lehet a szive miatt egyenlore legalabbis.....hat az orvosok meg akarjak varni mig attetek lesznek...? komolyan furcsak az orvosok.
2010. ápr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
nem furcsák. idős korban valóban nem szívesen vállalnak műtétet, mert nagyobb az esélye a komplikációnak, mint annak, hogy áttétek lesznek...
2010. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Béres csepp C vitaminnal. A betegtájékoztatójában is benne van, hogy jó eséllyel gyógyulnak azok akik szedik.
2010. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamámat anno 64 éves korában műtötték a belek között megbúvó nagy daganatával. Szerencsére nem volt áttétje, de a szíve sem volt valami okés. Utána béres cseppet szedett c vitaminnal. Még az orvosát is túlélte, aki műtötte, 81 éves korában halt meg. Próbálkozzatok máshol is, mint írtad még van remény! Jó egészséget a nagyinak!
2010. ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg C-vitamin!!!!
2010. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Béres csepp és C-vitamin nagyon jó ötlet.És még van egy jó étrend kiegészítő a Culevit nevezetű.Apukám szedte,látványosan erőre kapott tőle.Nem tudom hány éves,de az az igazság,hogy idős korban nem nő gyorsan a tumor,és áttéteket is lassabban ad.Az idősebbeknek hosszabb a túlélésük mint a fiataloknak.Műtét nélkül is akár 5-6 évig is élhet,ha most 70 körül van akkor az nem olyan rossz.Sőt lehet,hogy a szíve nagyobb gondot fog okozni neki a későbbiekben,mint a tumor.

Férjem mamájának is 82 éves korában diagnosztizáltak melltumort,most 86 éves,és nem operálták,mert rossz a szíve.

Szeressétek,látogassátok,etessétek mindennel amit szeret,és akkor köztetek marad sokáig.

2010. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi hozzászólásokat!Sok hasznos tanácsot adtatok, köszi.:)

(Amúgy nagyim most a hónapban töltötte be a 65-öt...Én is remélem, hogy még sokáig velünk lehet!)

2010. ápr. 4. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!