Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap voltam ujra dokinál...

Alexandra084 kérdése:

Tegnap voltam ujra dokinál mivel hét évvel ezelott volt egy abortuszom (első terhesség) és azóta sem estem teherbe. Már a második orvos aki azt mondja termekeny vok akkor nem értem hogy nem jön össze.!?

Figyelt kérdés

2015. nov. 21. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És mi honnan tudjuk? Vagy mi a kérdés?
2015. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

lehet ,hogy volt mar esetleg valaki hasonló hejzetben ?

gondoltam itt keresek választ rá hogyan lehet az ,h már 7.éve nem esek teherbe az orvos azt mndja nem vagyok meddő és ez már a 2.orvos szóval ha van olyan aki volt már ilyen hejzetben és sikerült teherbe esnie kérem segítsen...:(

2015. nov. 21. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát de ennyiből senki se mondja meg...

A menzeszed rendszeres? Mekkora mennyiségű (kevés, közepes, sok)? Milyen kivizsgálásokat végeztek nálad, amik jók voltak?

PÁRODAT vizsgálták-e? Egyáltalán milyen gyakran éltek nemi életet?

2015. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem régiben volt hormon kezelésem

a menzeszem elég rendszertelen 3nap a max igen nála nincs baj és neki van gyermeke is

napi rendrerességgel szexelunk...

2015. nov. 21. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát de milyen hormonkezelésed és miért? Mennyire rendszertelen? Volt-e átjárhatósági vizsgálatod? Hiszteroszkópiád?
2015. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
suly ingadozás miatt es mert csunyan kivolt pattogva folyamatosan a borom ,nem mas kezelesek nem voltak :o nagyon valtozoan jon meg sott a honapban csak masfel napot volt meg es enyhe volt a verzesem
2015. nov. 21. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!