Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjott ma a havim, es holnap...

Megjott ma a havim, es holnap tesi oram is lesz ami azert nem szerencses mert leggingsben tesizunk es hat atlatszodna a betet. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

2015. nov. 22. 16:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy hosszú mellényed nincs? Kellene beszerezni. Egyébként ezt a tanárral meg kellene beszélni, hogy ilyenkor hogy legyen? Megengedik általában a szabadidő nadrágot. Ha a tanár tudja, hogy mensizel, nem fog szólni érte.
2015. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy otthon maradt a gatyád, és rosszat tettél be és tesizz egy rövid fekete gatyában.

Vagy mondd meg a tanárnak, hogy nagyon fáj a hátad, mert tegnap elestel biciklivel, biztos ad konyitettet.

Nekem nagyon köcsög tanárom volt általánosban, raadasul férfi, de ezt a biciklit bevette mindig, bár volt, hogy bekötöttem a térdem, és igy megúsztam a futást. De volt a combom is bekötve

2015. nov. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Krisztike 95 ***** válasza:
100%
Én tampont raknák be.
2015. nov. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
79%
Mit csináltál, kérdező? Leggings-ben átlátszódott a betét?
2021. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!