Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok leggingsben: ebben mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok leggingsben: ebben mi a logika?

Figyelt kérdés
Ha lányok felvesznek egy olyan ruhadarabot, ami passzos, és tökéletesen kiad mindent, követi a test formáját, sokszor még át is sejlik (ilyen a leggings), miért húzgálják a szájukat, ha megbámulják őket? Leginkább akkor fordul elő, amikor ottmarad a szemem a nunájukon , ahogy rátapad a gatya, de nem lehet nem nézni, annyira odavonzza a tekintetet. Meg baromi izgató, szexi is. De akkor megy a "hiszti" meg a táskával takargatás. De mégis mire számítanak, amikor vásárláskor a tükör előtt nyilván látják, hogy ez ilyen? Egyáltalán: nem azért veszik fel, hogy megnézzék őket? Vagy most ők szeretnék eldönteni, hogy a Márkó az osztályból, aki tetszik, az megbámulhat, Laci bá a BKV-n meg Csaba a T - - - s ügyfélszolgálatos nem?

2014. szept. 9. 08:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Álszentkedés.
2014. szept. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Az a logika, hogy nem tudják hogyan kell a leggingset használni! ;) És igen, a magamutogatás a cél. Az nem úgy használatos mint egy nadrág, nem önálló ruhadarabnak találták ki, hanem mini ruha alá, szoknya alá, vagy hosszabb vonalú felsőhöz, pont azért, hogy ne látszódhasson ki minden, ne domborodjon, és ne legyen közönséges! 24N
2014. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2-es,


tudom, mikor évekkel ezelőtt bejött divatba, akkor erről cikkeztek "szakoldalak", hogy hogyan hordunk leggingset helyesen, és mi az, ami hiba, és nem szabad elkövetni, és hogy csak hosszabb, takaró felsővel vegye fel a nő, de mint tudod, a divatot nem csak a divatkreátorok, hanem az általános szokások, a felhasználók is alakítják, és itt, Magyarországon, de szerintem másutt is, elég hamar sutba dobták ezt a szabályt a lányok, szerintem pont azért, h megmutathassák a feneküket, feltűnjenek, megnézzék őket. Nekem ezzel nincs bajom, csak azzal, hogy ha ők ezt direkt vállalják, utána miért veszik rossz néven? Ez totális ellentmondás.

2014. szept. 9. 08:50
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Pontosan. Ha a jóképű pasi nézi meg az tetszik neki, ha a csúnya akkor ő "megerőszakolja a szemével". Ne akard megérteni a nőket, ők sem értik saját magukat...
2014. szept. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Igen, mi nők már csak ilyen ellentmondásosak vagyunk, és úgy gondolom (részben) joggal veszitek zokon, ha megnéztek egy lányt, és ő fintorog. Most ha fel akarja hívni egy nő magára a figyelmet, lehet visszafogottabban is, vagy ha vállalja azt, hogy mindenki megnézi, akkor ne vegye zokon hogy tényleg mindenki(!) meg fogja nézni... :) Ebben tényleg nincs logika, nem is lesz, és szerintem akik így hordják ezt a bizonyos "nacit", azok felsőbbrendűségi komplexusban szenvednek, amit még lehet saját magukról sem tudnak. Ugyanis itt erősíthetik az önbizalmukat, mert örülhetnek hogy megnézi őket a jó pasi, aki meg nem tetszik nekik, annak azt sugallják hogy "apukám mit nézel, felesleges is volt kinyitnod a szemed". Önmaguknak ez egy válogatott visszaigazolás. Felőlem mindenki úgy hordhatja ahogyan szeretné, de amikor meglátom hogy valaki már ízléstelen, nő létemre gusztustalannak tartom, holott én is hordom, és szeretem is a legginst. Ismét a 2-es voltam. :)
2014. szept. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
jé,idetévedt egy értelmes nő is (nem szarkazmus)
2014. szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanazért, amiért te se eszel meg egy tortát, csak azért, mert előtted van. Az ő testük nem neked van, nem érted van, és a magánszférájukat sértet, dehumanizálod és tárgyiasítod őket, ha te folyton őket bámulod. Tanuld meg, hogy a női test nem szexuális tartalmú.
2014. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7


Nem akarlak megsérteni, de a sértett arroganciádnál csak a jelenség tökéletesen fals értelmezése a zavaróbb.


- Nem folyton bámulom őket, hanem nem lehet nem odanézni, amit ők direkte tesznek közszemlére.

- Senki nem akarja birtokolni őket, sem a testüket elvenni mástól, pff, b...szki micsoda buta arrogancia ez, most komolyan, miatta látom a teljes fenékformáját, mintha mezelen lenne, a nunavágatát, sokszor a bugyiját, nem azért, mert direkt röntgenszemüveget csináltattam, hogy kilessem őket.

- Úgyhogy milyen magánszférát sértek meg? Ők hozzák ki az utcára a legintimebb zónájukat.

- A női test pedig igenis szexuális tartalmú, pont amennyire reneszánsz, festményeken, a napi öltözködésben vagy a videoklipekben ki-ki azzá teszi. Mondom ezt úgy, hogy naturista vagyok, és nálam senki sincs jobban tisztában azzal, mi a különbség a szexuális célú és a természetes, természetközeli "wellness"-meztelenség közt. De egy leggingszes lányban több az erotikus felhívás, mint egy full meztelen strandolóban, mert az nem magamutogatni megy oda ki, hanem napozni, pancsolni, sportolni ruha nélkül.

- Bár nem akartam bunkóan leegyszerűsíteni a dolgot, tényleg kíváncsi volta, ennek a pszichológiájára, de az ilyen hozzászólások után szokták azt mondani, hogy nem lehet egyszerre b...szni is meg szűznek is maradni.

2014. szept. 9. 12:22
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"amiért te se eszel meg egy tortát, csak azért, mert előtted van."


amiről te beszélsz az az hogy ha egy pic.sagatyás vagy cicanadrágos lányt meglát az ember akkor odamegy és megdugja,de mivel csak ránézünk,ezért a tortát se esszük meg csak arra is ránézünk


most én is mondok egy hasonlatot,csak ez abban fog különbözni a tiédtől hogy ez nem lesz hülyeség:


ha van egy olyan torta előtted amit azonban felfalnál,arra biztos hogy ránézel és nem 1 mp-re,és ha valaki nem akarja hogy nézze a tortát akkor beteszik egy dobozba,a dobozt úgy se bámulják órákig,ezért is kell a lányoknak rendesen felöltözni,érted már a buta fejeddel?vagy elmagyarázzam még egyszer ?

2014. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
valamelyik nap épp egy ilyen feszes fekete leggingses csaj pucsított be tőlem alig 30centire, hát ki is élveztem a látványtXD
2014. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!