Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Nagyon zavaró

Mitől lehet ez? Nagyon zavaró

Figyelt kérdés
Lassan 1 hete erőteljesebb folyásom van, darabkás, betéten vagy wc-papíron enyhén sárgás színű,viszketéssel együtt van. Canestennel kenegetem magam,de nem nagyon használ. Gyenge folyásom mindig is volt,de most erősebb . 16.-án voltam együtt a barátommal és elsején kell megjönnie. Orvoshoz nem tudok még pár napig elmenni :( Mivel tudom elmulasztani?

2015. nov. 23. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Muszáj lesz dokihoz menned, mert ez valószínűleg gombás fertőzés. A krém jó szokott lenni rá külsőleg,viszont kúpot is kell használnod, hogy a hüvelyben is megszűnjön. Addig ne szexeljetek, mert barátod el is kaphatja (gumival is). A pasiknál sokszor nincs is tünet, tehát az is lehet, hogy ő fertőzött meg, sajnos az ilyen előfordul. Krémmel kezeld ki őt, magadat pedig kúppal. Jobbulást! :)

19L

2015. nov. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben! Megpróbálok minél hamarabb orvoshoz menni,köszönöm!:)
2015. nov. 23. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!