Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van nő a földön, aki a tampono...

Van nő a földön, aki a tamponok és intim tölcsérek világában mosható betétet használ? Ráadásul házi gyártásút? (link)

Figyelt kérdés

[link]

Ez csak szerintem gáz? Azért ez mégse bolti, és ha elázik? Képesek kimosogatni????


2015. dec. 3. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen ismim, allergiás tünetei lesznek a tampontól, betéttől. A mosható betéttel meg elvan.
2015. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért gáz? 25 évvel ezelőtt még nem volt pampers, a babák is textilpelust hordtak, amit kézzel kellett mosni. Az sokkal undorítóbb. Tény és való, hogy költséghatékony, ha valaki allergiás a bolti cuccokra, akkor szintén remek találmány. Miért ázna át? Le is írta a nő, hogy olyan anyagból varrja, amitől nem fenyegeti ez a veszély, de amúgy is kipróbálta, működik. Mosni meg semmivel sem undibb, mint mikor a bugyid lesz véres, én gyakran járok így sajnos.
2015. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egészségére..
2015. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én intimtölcsér mellé használom biztonságnak/gyengébb napokra tisztaságit helyettesítendő. (nem lehet normális eldobható tisztaságit kapni ami tapad rendesen/ nem ázik át) Ezekbe kell rakni (ha rendelsz, van benne) egy vékony vízálló fóliával laminált textil, ezért nem fog átázni.

Megjegyzés: a linkelt képen látható őszintén szólva nagyon kezdő, házi varrománynak tűnik, de a funkciót biztos ez is ellátja. Ha valaki nagyon belejön és van kedve maga készíteni/szép dekor textileket rakni rá, ilyen is lehet: (nem reklám/nem az enyém, én is csak találtam és szerintem szuperek)

[link]

Ő pl. egy csomónál plüss anyagú fedőréteget használ, ami egyrészt puha, másrészt könnyen is tisztítható. (úgy értem, hogy könnyebben kijön belőle a folt, mint mondjuk egy textilbugyiból. pedig az utóbbiból is kijön, minden nő járt már így, hogy rácsöppent)

2016. júl. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!