Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen diétát, vagy más...

Milyen diétát, vagy más hasznos módszert tudtok ajánlani, annak, aki pajzsmirigy gondokkal küszködik, és nagyon nehezen tud fogyni a változó hormon működése miatt?

Figyelt kérdés

Ha rossz a működés, 2 hét alatt akár 5 kg plusz is feljön, rendszeres megszokott étkezéssel. S lemenni már nem nagyon akar :(


Segítsetek. Hasznos tanácsokat várok, nem pedig unatkozók beirkálását!!!!!


2009. nov. 13. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
csak azt tudom mondani, hogy ha ilyen problémád van akkor bizony sokat kell sportolni és csökkenteni a szénhidrátot. bár nekem nincs parjzsmirigy problémám (legalábbis nem tudok róla )de nekem is csak ez segít, hogy ne hízzak.amint úgy eszek mint egy normális ember máris felpattan pár kiló. én naponta 40 percet edzek minimum,és próbálok minél kevesebb szénhidrátot enni és így sikerül tartani a súlyomat. talán neked is beválna ez.
2009. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy dietetikussal nem ártana erről tanácskoznod. Ő egész biztosan tudná rá a megoldást. Én is gondolkodom, hogy még idén elmegyek egyhez, mert a szülés után ( egy éve szültem) 6 kg az istennek se megy le... :( (diéta és sport ellenére sem)
2009. nov. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. dietetikusra már én is gondoltam, sajna az edzés nem jön be, mert nem bírom csinálni, viszont 1 órát sétálok,minden nap és néha biciklire is pattanok . tudom, hogy az nem sok, de mozgok, és nem punnyadok addig sem.
2009. nov. 13. 18:09
 4/5 anonim válasza:
Legelőször menj el egy endokrinológushoz, mert ezt kezelni kell. Én a műtét óta, a Herbalife termékekkel tartom a súlyom.
2009. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Menj el orvoshoz, s ő majd felír neked megfelelő gyógyszert, nekem pl. a pajzsmirigyem allul működik, s kaptam rá gyógyszert, így semmi gondom sincs...
2010. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!