Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha rossz lenne a rákszűrés...

Ha rossz lenne a rákszűrés eredményem, akkor mindenképp ertesitenek?

Figyelt kérdés
Azt ígérte az orvos, hogy hétfőre lesz meg az eredmény, és ha nem jo vmi, akkor hív. Hétfőn volt egy nem fogadott hívásom egy ismeretlen számról, de nem is foglalkoztam vele. Aztán ma jutott eszembe ez a rákszűrés és ez a nem fogadott hívás is. Ha az orvos hívott volna, akkor úgyis telefonalt volna ujra, mert ez fontos dolog nem? Ennek mar 3 napja és nem hívott ugyanez az ismeretlen szám.
2015. dec. 10. 22:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Méhnyakrák, azt nem írtam.
2015. dec. 10. 22:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvos nem fog ezért még egyszer hívni, hívd vissza a számot.
2015. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha nagy baj lenne, szerintem csak vissza hívna, vagy küldenének egy levelet. Nem hiszem, hogy hónapokig nem értesítik a beteget.

Hívd fel az orvost, vagy menj be holnap a rendelőbe, biztos ami biztos alapon

2015. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt a számot mar nem tudom, mert kitorlodott.

Magánorvoshoz járok, egyhez mar jo ideje. En is úgy gondolom, ha nem vettem fel elsőre, valahogy megpróbálnak meg egyszer elérni. Sztk-ba gondolom máshogy lenne, de az se biztos.

2015. dec. 11. 07:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Még várok egy hetet, ha nincs hívás akkor telefonálok.
2015. dec. 11. 07:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Hivd fel az orvost,kérdezd meg megvan e az eredmény.Engem nem értesitettek,pedig rákos sejtek voltak a szövettanban.
2015. dec. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tényleg? Nagyon sajnálom. Akkor mindenképp felhívom.
2015. dec. 11. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!