Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Második tablettamentes nap....

Második tablettamentes nap. Délelőtt pecsételt, azóta semmi. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Most fejeztem csak be a második levelet, nem igazán tudom, hogy amúgy mikor "szokott" megjönni. Egyik péntek este elfelejtettem bevenni, de szombat reggel pótoltam (20-21 órakor szoktam, másnap 7-kor bevettem) nem késtem 12 órát, elvileg pedig csak akkor csökken a hatása. Viszont a betegtájékoztató azt írja, ha 12 óránál többet kések a bevétellel, egy hétig mással kell védekezni. Szerdán utána csináltuk, megszakítással. A barátom így is aggódik.


Kedden este kilenc körül vettem be az utolsót. Délelőtt egy nagyon kicsi pecsételés volt, azóta tényleg semmi. Viszont én úgy gondolom, hogyha már pecsételt, akkor nincs baj. (Eddig mindig egyből, rendesen megindult, nem pecsételt. )


2015. dec. 17. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Még csak 2 nap telt el, nekem pl mindig 3-4 napra szokott megjönni. Mellesleg pótoltad az adagot, nem lépted túl az időt a bevétellel, így én nem aggódnék, nem lesz gond. (Én is sokszor voltam így, mint te, mégsem lettem terhes, amint abbahagytam és eldöntöttem, hogy akarok gyereket, egyből sikerült, szóval a gyógyszer akkor védett, pedig nem volt gumi sem.)
2015. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!