Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez nem zavarja a pasit? Nem...

Ez nem zavarja a pasit? Nem kellemetlen neki?

Figyelt kérdés
már írtam,hogy a kis szeméremajkaim megnőttek és dudorosak.azt a választ kaptam hogy ez természetes.de ezt a pasi is tudja??nem fogja azt hinni hogy fertőzes vagy ilyesmi?
2010. márc. 23. 17:05
 1/5 anonim válasza:
Szerintem tudja :) Ha meg mégsem és szóba hozza nyugodtan mond el neki ;)
2010. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja, akkor mondd el neki. Ne félj, ez nem egy olyan dolog, ami kapcsolatokat tenne tönkre.
2010. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem 13 éves vagy? Nyugodj meg, a pasikat sem zavarja a kidudorodó kis szeméremajkad! Fogadd el a puncid olyannak, amilyen!
2010. márc. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha egy fiú Téged igazán szeret, akkor mire oda juttok, hogy láthatja a puncid, egyáltalán nem fog azzal törődni, hogy kidudorodik a kisajkad! Egy normális fiúnak az óriási megtiszteltetés, ha láthatja a szerelme punciját!
2010. márc. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát egy kamasz fiú ezt még tuti nem tudja, de nem is izgatja, valszeg ő meg azon rinyál, hogy az egyik heréje miért kisebb, mint a másik, hogy miért akkor és olyan színű a pénisze, amilyen és hogy a csajok ezt tudják-e? És tényleg, tudják?
2010. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!