Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek esemény utáni...

Terhes lehetek esemény utáni tabletta után is?

Figyelt kérdés
Esemény utáni tabletta után a 6. napon megjött, előtte viszont előző hónap 20-án volt a ciklusom első napja. Azt követő hónapban 6-án nem jött meg, ma pedig már 19-e van és csak a WC papíron láttam jelét vérzésnek, a tisztasági betéten nem. Eközben van valami vírus is, és nagyjából egy hete hasmenésem van és a hasam borzasztóan fáj. Tegnap hánytam is. Nem tudom, ezek most terhességi jelek-e vagy vírusosak inkább?

2015. dec. 19. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
tesztelj!
2015. dec. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes is akár, az esemény utáni tabletta nem 100%-os hatású. Lehetséges, hogy csak a lórúgásnyi hormon tett be a szervezetednek és bekaptál valami vírust is, de nem mondhatjuk biztosra. Tesztelj és kiderül, jobb a bizonytalanságnál.
2015. dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!