Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyám súlyos alkoholbeteg és...

Anyám súlyos alkoholbeteg és most ugy gondolom visszaválthatatlanná vált a helyzete mint fizikálisan mint mentálisan?

Figyelt kérdés
ANyám lassan 10 éve elég intenzíven iszik, el is vált, ujra férjhez ment közben a körülötte lévő hozzatartozók meghaltak ami adott okot neki az ivászatra. Most legutobb hogy a férje is meghalt annyira belefeletkezett hogy lefogyott 35 kilora bőre száraz hámlik, pokháloszeru foltok jelentek meg az egész testén, szemei be esettek, sága az egész arca, apám aki jelenleg ujra vele él ész együtt isznek szerinte halucinált, amiről én is meg bizonyosodtam, azonnal korházba szállítottam ahonnan egyenest az elmegyogyintézet detoxába irták.. a halucinációja mely szerint honapokig külföldön dolgozott és vett egy autót is amit nem tud hazahozni mert be van zárva annyira valosan éli meg hogy már én is kezdem elhinni pedig ez teljesen képtelenség hisz utlevele sincs. Mindenre tud ésszeru magyarázattal szolgálni ami az ő igazát bizonyitsa azt, hogy ez nem igaz nem fogja el, már több mint egy hete ezt a hülyeséget állitsa és képtelen elfogadni azt hogy ezt ő csak képzeli és kitalálta. ezen az 1 tévhitén kivül normálisan lehet vele beszélgetni elvonási tünetei miatt siróssá vált a hét alatt és feszülté meg idegessé de már ez is átment rajta, viszont az agyába ez a berögződött hiba nem mulik... valaki esetleg tudna segiteni?

2015. dec. 25. 20:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mar 40 eves vagyok anyam edig 59 nem histem higy gyamsag ala vehetnem. Eleg szomoru hogy haza engedik mikor gyilkissagal ill. Ongyilkossagal is fenyegetozik.
2015. dec. 25. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!