Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombát nem kezeltem...

Hüvelygombát nem kezeltem eddig viszont ma jelentkezett alhasi fájdalom holnap megyek canestent venni. Nagyon sulyos? Elmulhat? 16/L

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
AZ már ciszta
2015. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
És mégis honnan a jó égből tudod, hogy gomba? Ne vegyétek már fel ezt a "kezeld magad otthon"-attitűdöt, ami mindenhonnan ömlik. Te ne kezeld magad, menj orvoshoz. ha fáj is, akkor jó eséllyel nem gomba, hanem súlyosabb.
2015. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Jobban járnál, ha elmennél orvoshoz és nem magadat kezelnéd!

Az alhasi fájdalom már inkább gyulladásra utaló tünet, ott meg hidd el, hogy a Canesten s..rt se fog érni! Nem beszélve arról, hogy honnan tudod, hogy gombád van? Nem csak gombás fertőzés létezik, a Canesten meg csak arra jó és gombából sem mindegyikre!

Szóval menj orvoshoz!

2015. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Gomba szerintem nem okoz alhasi fájdalmat, menj el nőgyógyászhoz, az majd vesz kenetet, megnézi mikroszkóppal meg csinál ultrahangot, aztán majd megmondja mi a megfelelő gyógymód.
2015. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Lehet, hogy az elején valóban gomba volt, lehet, hogy nem. De azóta már felülfertőződhettél bármi mással is, és valószínűleg ha már alhasi fájdalmad van, akkor kismedencegyulladásod is lett, így ezeken a bajságokon már nem segít a canesten. Menj dokihoz, nem csinál semmi szörnyűt, csak ad megfelelő gyógyszert, hogy ne legyen nagyobb baj, nagyobb fertőzés, ne adja isten nehogy meddőség alakuljon ki. Ne félj az orvostól, azért van, hogy segítsen.
2015. jún. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Canesten combit vegyél és 3,4 nap alatt el kell múlnia tőle. Ha nem, akkor menj el majd orvoshoz. Kárt nem okozol a Canestennel!
2015. jún. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kárt nem okoz, csak a pénzét dobja ki! Alhasi fájdalomnál a kombi már olyan, mint halottnak a csók. De neked, kedves 71%-os az a kedvenc terméked, mindenhova bekommenteled!
2015. jún. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%

A Canesten combi valóban jó megoldás lehet, nekem tökéletes volt és bizony volt már alhasi fájdalmam is.

Kb 2 évvel ezelött használtam, azóta is rendben vagyok, nem tért vissza a gombám.

Szóval csak ajánlani tudom és valóban nem okoz semmi kárt.

2015. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!