Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
A menstruációm általában pontos, késni nem szokott, inkább van, hogy előbb megjön, de a nyáron normális volt, minden rendben volt vele. Szeptemberben még megjött rendesen, 16-án, azt már nem tudom, hogy meddig tartott, de normál idejű volt. (amúgy általában 5-6 napig menstruálok, de mostanában észrevettem, hogy előbb jön meg, és rövidebb ideig tart, valamint kevesebb mennyiségű) Októberben azonban, már 10-én megjött, de csak kicsit, inkább barna folyás volt. Ez csak aznap volt, utána semmi. Ilyen előtte soha nem fordult elő. Utána valahogy hónap végén jött meg, az már normális menstruáció volt. Novemberben 24-én jött meg 29-ig tartott, de az már inkább barnázás volt, rövid ideig tartott. Most decemberben 19-én jött meg, első nap szokásosan kevés volt, második nap, amikor általában nagyobb mennyiségű, csak éppen volt vérzésem. Viszont következő nap már rendesen megvolt, és egészen 25-ig szokásos volt, azóta viszont barna folyásom van. Szerintetek mit tegyek? Ez normális? 12 éves koromban jött meg, most 15, majdnem 116 éves vagyok és szűz.

2015. dec. 27. 22:00
 1/8 A kérdező kommentje:
*16 :"D
2015. dec. 27. 22:03
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
keress fel egy nőgyógyászt
2015. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és valami más megoldás?
2015. dec. 27. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

es megis milyen mas megoldasra gondoltal, a nodokin kivul? :))))

amugy meg a te korodban abszolut normalis, ha nincs oramuhoz allitott ciklusod.

2015. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát igazából nem tudom, csak most megijedtem, hogy mi lehet. orvoshoz nagyon nem szeretnék menni. csak úgy körülbelül, hogy ez mi miatt lehet, vagy, hogy normális-e, arra vagyok kíváncsi.
2015. dec. 27. 22:17
 6/8 anonim ***** válasza:

A mensi nem a hónapokat nézi, hanem 28-35 naponta megjön. Így az teljesen normális, hogy nem mindig ugyanazon a napon jön, nem is értem, ez hogy nem logikus, ennyi idősen már suliban is tanultad.

Nézd meg, hogy az elmúlt fél évben hány napos ciklusaid voltak (az számít első napnak, amikor megjön). Így könnyen ki tudod számolni, hány napos a tiéd.

Az pedig, hogy nem egyforma a vér, tök normális, mert még fiatal vagy.

19L

2015. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem a napokat nézi, de gondoltam így egyszerűbb, ha leírom.:D naptárat nem vezetek, így nem tudom, hogy mikor volt az elmúlt fél évben. de azért megnyugtattál, köszönöm szépen a válaszodat neked is és az első válaszolónak is!
2015. dec. 27. 22:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmi baj,ez felnőtteknêl is előfordul,hol korábban,hol később jön meg a várnál,egyszer kevés ideig,máskor hosszabb ideig tart.



.De a mensi 21-28 naponta szokott megjönni általában,van akiknek 21-30,sőt akár 35 naponta jön meg.Tehát gondold vêgig 21-28-30-35 napra is megjöhet.


Nem fog mindig ugyanannyi naponta megjönni megjöhet 21 nap múlva,máskor meg 24 nap múlva,aztán akár 30 napra és lehet következőleg meg 22 nap lesz!

Ha hónap elejên jön meg,akkor hónap vêgén ismét megjöhet.

2015. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!