Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire számíthatok? Abba hagytam...

Mire számíthatok? Abba hagytam a Lindynette 20-at, simán megjön vagy köztes vérzésem lesz. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nos én nem Lindynettét szedtem,de saját tapasztalatom,hogy mikor letettem a fogamzásgátlót,utána még rendesen megjött,majd eltelt 1-2 hét és volt egy kis köztes vérzés.Következő hónapban késett vagy 10 napot(azt hittem babás vagyok)majd az azután következő hónapbn már tényleg nem jött meg...és boldog 13 hetes kismama vagyok.Bár nekünk ez is volt a cél.Igy hosszúnak tűnik,de lényegében ,miután letettem 1 hónap zavar volt .
2010. márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vérzés után vasárnap kellett volna elkezdenem. Tegnap ill. ma pecsételő (nem vészes) vérzésem volt.
2010. márc. 27. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi ez természetes...a szervezeted észre vette hogy hanyagolod a hormont...majd szép lassan helyreáll!
2010. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta, hogy 3-4 hónap szünet a következő tabletta megkezdése előtt. Miért ilyen hosszú idő?
2010. márc. 28. 16:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma viszont nagyon györcsölök. :(
2010. márc. 29. 13:07
 6/7 anonim ***** válasza:

3 hónap kell,hogy a gyógyszer kiürüljön teljesen a szervezetedből....legalábbis az okosok ezt mondják.


Milyen gyógyszert akarsz elkezdeni?

2010. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre semmit, mert a doki mondta, hogy 3-4 hónap múlva vissza térünk a kérdésre.... Csak a tapasztalatokat kérdeztem volna, hogy gyógyszer elhagyása után ki miket tapasztalt.
2010. márc. 29. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!