Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menzesz? Mire számíthatok?...

Menzesz? Mire számíthatok? Mik a tapasztalatok? Most már rendszeresen meg fog jönni, vagy kimaradhat megint hónapokat, vagy akár 1-2 hét múlva is jöhet megint?

Figyelt kérdés
Majdnem 8 hónapos a babám, még mindig szoptatok (5-ször is egy nap). Most jött meg először. És ahhoz képest, hogy hónapokig nem volt semmi, nem jött olyan sok.
2011. jún. 15. 20:37
 1/4 anonim válasza:
Nekem 11 hónapos a babám és most jött meg előszór a szülés óta én is szoptatok még 4-5 ször egy nap, nekem sem volt bő vérzés, de amíg szoptatunk nem feltétlenül jön meg minden hónapban, attól is függ előtte mennyire volt rendszeres.
2011. jún. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, az enyém másfél éves korig intenzíven szopott, 2 évesen hagyta el teljesen, és 5 hónapos meg 2 hetes volt a babám, mikor először megjött, nem túl intenzíven, aztán 38 nap múlva megint (amúgy szülés előtt is meg azóta is ált. 27 napra jön meg, ritkán 28ra), és után már rendesen jött mindig. pedig mondom sokáig szopott, sőt 1 éves korig gyakorlatilag ez volt a fő kajája. és azóta nem is fáj, előtte sokszor szenvdetem vele, kevesebb ideig is tart meg a mennyisége is kevesebb. de gondolom ez egyénfüggő.
2011. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Másfél - két hónapos volt a fiam, amikor elsőnek megjött. 38 napra rá másodjára, s 26 napra rá, majd kb 30 napra rá. Most lesz 5 hónapos. Első kevés volt, s a legutóbbinál tartott vagy egy hétig, s nagyon bő vérzéssel járt. Csak anyatejet, s néha vizet kap.
2011. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Előtte mindig pontosan 25 napra jött meg, nagyon-nagyon rítkán volt, hogy 28 napra.
2011. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!