Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az ilyen rendszertele...

Normális az ilyen rendszertelen menstruáció?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag lehetetlen megmondani, hogy mikor fog menjönni, ugyanis a 25. naptól a 32. napig bármikor lehet. Legutóbb 26. nap volt, azelőtt 25, azelőtt 30, 32, megint 25...

Ma 26. nap van, és kicsit idegesítő, hogy tegnap óta szaladgálok a wc-re, hogy na most... És ez eltarthat egy hétig is. 18 éves vagyok. Normális ez? Más is van így ezzel?



2015. dec. 29. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális. Ismerős. Nekem is idegesítő. Fogamzásgátlóval lehet szabályozni.
2015. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális, hiszen még az elfogadható számok között vagy. Az sokkal kellemetlenebb lenne, ha egyszer 21 napra jönne meg, utána pedig 40-re. Emiatt ne szedj gyógyszert, még változhat a mensid. Ez még pontosnak számít.

19L

2015. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális.


A mensinek az előző mensi első napja után 21-28 napra(itt 7 nap van a kettő között)de akár van akinek 21-30-35 napra jön meg.


A többségnek 24-28 naponta.

Nekem hol 24,aztán 28,aztán 25 nap!


Aki fogamzásgátlót szed annak jön meg napra pontosan.

2015. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!