Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb egy hónapja hagytam abba a...

Kb egy hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót (triquilar-nem baba miatt, csak egyszerűen hiánycikk Magyarországon) és múlt pénteken megjött. Két napig tartott, aztán elmúlt, de most újra megjött és nagyon nagyon erős, ijesztően. Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. szept. 16. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyógyszer abbahagyása után normális, hogy az elején rendszertelen a menszesz. Szerintem nem gond, csak a szervezetednek idő kell, hogy megszokja nem jutattsz be minden nap egy meghatározott mennyiségű hormont. Nem akarok beleszólni, de miért nem próbálsz ki olyan fogamzásgátlót, amit mindig meg lehet venni? Rengeteg féle alacsony hormontartalmú van most már. És akkor nem lenne ilyen gond, hogy hiány miatt le kell állni a gyógyszerrel.
2008. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor derült ki, hogy hiánycikk, amikor ki akartam váltani, és nőgyógyász nélkül nem merek újat kipróbálni, szóval indulok már, és fogok szedni másikat. köszönöm a kommentet!
2008. szept. 17. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!