Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Testnevelés órát hogy oldjam meg?

Testnevelés órát hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Holnap lenne testnevelés órám,és nekem tegnap jött meg először..

Nem lehet igazolást írni már többször,szerintetek hogyan oldjam meg a testnevelés órát?

Barátnőim azt mondták,ők éjszakai betétet szoktak olyankor használni,az nagyon átlátszik?

Értelmes válaszokat szeretnék,és nagyon gyorsan!:(



2016. jan. 5. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor először megjött nagyon szégyelltem és elmentem a háziorvosunkhoz, hogy adjon felmentést. Szerencsére adott egy hétre.
2016. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy használj vastag betétet vagy próbálj ki mini tampont. De ha megmondod a tesitanárnak hogy megjött akkor valószínű nem kell tesizned. Vagy menj be a sulis védőnőhöz és neki mondd el és akkor ő a igazolást. Azt biztos elfogadja a tanar.
2016. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a tanár elfogadta, ha félrehívtuk, és megmondtuk neki, hogy "egészségügyi problémáink" vannak és görcsölünk.

Aztán persze mindenki vérszemet kapott, és mikor a lányok fele hetedikre már egy hónapban 3 hétig menstruált, akkor az ofő elkezdte vezetni egy kis füzetben, mert a tesitanárunk pályakezdő fiatal pasi volt és nem mert (vagy hogy is mondjam) úgy belekérdezgetni, mint a hatvanhoz közeledő, nő osztályfőnök :) Szóval csak okosan, mert leellenőrizni ugyan nem tudja, de egy becsülete van az embernek...

2016. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De mindig nem írattathatok felmentést,nővérem is azt mondja,hogy kéne tesiznem. Tampont nem szeretnék..:( mindenesetre köszönöm az eddigi válaszokat.:)
2016. jan. 5. 16:09
 5/10 kümite válasza:
100%

Szia!

amikor nekem eloszor jott meg es tesiznem kellett akkor en is ejszakait hasznaltam es dupla bugyit vettem fel.Es a baratnomnek elmomdtam ezt az egeszet es neha megkerdeztem tole hogy minden stimmel-e velem hatul :)

Ezt szerintem te is megcsinalhatod mert biztosan meg fog erteni engem is megertett.

2016. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez az első menstruációd, akkor hogy érted azt, hogy "nem lehet igazolást írni már többször"?

Milyen ruhában kell tesizni? Ha sima rövidgatyóban, akkor egy sima szárnyas intimbetét nem kellene, hogy látsszon. Erős a vérzésed?

2016. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hatodik: úgy hogy ma is volt tesim,és ma volt felmentésem. Bármilyen sötétszínű nadrágban tesizhetünk,és igen,erős:/
2016. jan. 5. 17:16
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Tesiz nyugodtan,de óra elején amikor nincs ott más szólj a tanarnak hogy megbetegedtêk,könnyített testnevelés órán szeretnél résztvenni ha esetleg olyan feladatok lennének.


Futni,kézizni simán lehet de fejen állni,bukfencezni nem

2016. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

BÁRMIT lehet csinálni vérzés alatt, az nem betegség, nem halsz meg, stb.

Nekünk nem lehetett felmentetni magunkat - miért is kéne? -, és soha semmi bajunk nem volt.


Víváson, önvédelmin (ahol esések, fekvés, ugrálás, szaltó...), jógán szépen nézett volna ki, ha rinyálok és nem edzek, mert megvan. Ki is vágtak volna, mint macskát...

2016. jan. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%

Nem kell úgy felháborodnod már!


Enyhített felmentést nyugodtan kérhet ha olyan feladatok lennének!

Én se fejen,se kézen nem állnêk,meg bukcenceznék ha êpoen meg van!


Ő gyerek,nem mini katona:-)

2016. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!