Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell a tampont hasznalni?

Hogyan kell a tampont hasznalni?

Figyelt kérdés
Marmint ertem fol kell helyezni ... De pl a pisiles hogy mukodik kihuzod es ujat kell rakni? Es mibe csomagolod be vagy hogy dobod ki? Mert en a betetet ugy szoktam hogy amikor cserelek a masik tartojaba teszem bele es ennyi . Es meg az a gond hogy mondták hogy a mini az nem sokat bír el de en a normalt nem bírom nagyon kellemetlen ahhoz hozza lehet szokni?
2016. jan. 6. 18:31
 1/5 anonim válasza:
Írj rám, elmagyarázom.
2016. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha pisilsz nem kell kihúzni ugyanis nem a hugycsövedbe nyomod a tampont.
2016. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 orankent nem art azert cserelned ha kozben pisiltel es nagyon szett azott inkbb cserelj nehogy at azzon. De egyebkent nem szukseges!

Mindig tiszta kezzel tedd fel es huzd ki.

Egyszeruen bele dobod a wc-be. Vagy wc papirba csomagolod es bele a kukaba. A kicsi keveset bir. Rajta vannak a csepp szamok ami jeloli. A normalt pedig valoszinu nem birod felhelyezni mert szuz vagy.

2016. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szuz viszont nagyon szuk vagyok

Amugy Koszonom a valaszokat

2016. jan. 7. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy szűz, de egy tampont nem tudsz használni, gratulálok...
2016. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!