Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt hiszem, hogy teljesen...

Jazmin s ennyi kérdése:

Azt hiszem, hogy teljesen felcsuszott a tamponom, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Estenkent szoktam tenni tampont is es betetet is, mert hanem biztos atazok. Ma reggel WC-zes utan ki a kartam cserelni de nem talaltam. Lehet h kicsuszott amikor nem figyeltem es lehuztam a WC-en de azert aggodok h talan alvas kozben felcsuszott...
2016. jan. 10. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Hova csúszott fel, amikor eleve fel kell tolni a méhnyakig? Annál följebb nem tud menni. Ha nincs meg a madzag (gondolom erről van szó) akkor várd meg, míg megtelik, akkor ki tudod nyomni a hüvelybemenetig, ott meg már megfogod és kiveszed.


Ha végképp nem boldogulsz, akkor bemész még ma egy nőgyógyázati ügyeletre és a doki 2 mp alatt kiveszi.

2016. jan. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyúlj fel érte 2 ujjal, magától nem eshet ki, ott kell lennie. Csak vigyázz, óvatosan nyúlj fel, nehogy megcsípd a hüvelyed falát (azt gondolom, mondanom sem kell, hogy moss kezet). Igyekezz a kivétellel, mert ha már este óta fenn van, már jó ideje megérett a cserére, bacik szaporodhatnak el benne, ami komoly fertőzést okozhatnak. Szóval siess!
2016. jan. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem lóg ki a zsinór a hüvelybemenetből?

Ha érzed, nincs gond!

De mindenképp "nézz be", és ha nincs bent, akkor kicsúszott.

2016. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!