Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jobb alhasi fájdalom combtőnél?

Jobb alhasi fájdalom combtőnél?

Figyelt kérdés
Ünnepek alatt kezdődött gyakori vizelési ingerrel, de semmi csípés nem volt, főként bal oldalon szurkált, majd időszakosan előjövő tompa nyomásérzés lett belőle. Menstruációval elmúlt minden, ez a 4. nap és most már vagy egy órája szinte folyamatosan fáj jobb oldalt egészen combtőnél. Épp ma jöttem ki egy három napos hasmenésből (igazából csak reggelente ment a hasam, nap közben a smecta miatt nem volt székletem). Úgy tudom, a vakbél picit feljebb fáj. A hasmenést követő székrekedésen épp túljutottam, akkor erősödött fel ez a fájdalom. Hétköznap doki, bár azt se tudom, hova menjek...
2016. jan. 10. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb a háziorvoshoz menj, ő majd továbbküld esetleg valamilyen szakorvoshoz. Nemcsak az számít, hogy hol fáj, hanem lehet kisugárzó-lesugárzó fájdalom is és laborvizsgálatok eredménye tudja megerősíteni vagy kizárni a gyanút. Lehet húgyúti ok, bélhurut jele, de akár a csípőizületet érintő vírusfertőzés, izületi kopás jele is.
2016. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 luciferko ***** válasza:

Biztosan hallottál az AKUPUNKTÚRÁRÓL. Ezt tűszúrással végzik CSAK FELKÉSZÜLT ORVOS/orvosok. Az akupresszúra már önmagunk által felvett ismerettel masszírozással végezhető.

A LÉP meridián vonalán(hüvelykujj körömágyának külső szélétől indul felfelé a lábszáron a sípcsont mellett belső oldalon) abokára ráfogva úgy, hogy kisújjad a bokán legyen. A zárt újjak felfelé helyezkedjenek el, mikor "rámarkolsz" a bokánál. A 4. ujj fölötti pont és a felfutó meridián vonal találkozásánál van a LÉP-VESE-MÁJ

három pontjának a találkozása. Ezt a pontot háromszot 10 másodpercig maszírozd,(nyomd)meg. Ha fáj, a 3 szervezeted valamelyikénél van elakadás energiából E masszázzsal felszabadítottad az elakadást és javulni fog a fájdalom.

Ez a meridián vonal mind két oldalon az általad jelölt helyeken (hason) megy felfelé és alhasi görcsöknél, fájdalmaknál, emésztési problémáknálalkalmazható.

NEM JELENT SEMILYEN VESZÉLYT! Ha fáj, azt jelzi, szüksége van a kezelésre.

A vakbél a KÖLDÖKÖT és a CSÍPŐCSONTOT összekötőegyenesen van a combtő mellett a vastagbél vonalán.

Tehát a boka felett 4 újnyira felfelé a sípcsont mellett!!

2016. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 luciferko ***** válasza:

Ma már szerda van!

HOGY VAGY????

2016. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó: tudom, hogy baromi régen volt, de nem kaptam értesítést, hogy valaki írt, pedig beállítottam, és most teljesen véletlenül vettem észre.


Szóval úgy alakult, hogy egy piszokdrága magánrendelésen volt megfelelő időpont, vesetágulatot látott bal oldalt a doki, majd kb 2 hét múlva eljutottam egy régóta ismert urológus nőhöz, aki mindent rendben talált vesetájékon, viszont volt baci és genny a vizeletemben. Arra kaptam gyógyszert, azóta minden rendben. :)

2016. febr. 28. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!