Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 24 éves vagyok és bármennyire...

24 éves vagyok és bármennyire szerettem volna, nem lett nagy mellem, csak igazán kicsi. Ez nagy lelki probléma. Mit tegyek hogy ne zavarjon?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 19:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
hát ha anyagilag megteheted akkor plasztikai műtét?
2010. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sok fiu szereti a ki melleket is,nekem is kicsi,e sokszor aggaszt,hogy mi van ha igy nem vagyok jo stb,de ha arra gondolok,hogy megmuttetem magam,akkor meg lehet nem tudnam megszokni,de ez az egy megoldas van ra a mutet!Ha ennyire nagy lelki gond,talan megcsinaljak sztk-ra,de nem tudom,azonkivul hasznalj szivacso melltartot,enis azt hasznalok.22L
2010. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ja elis felejtettem nekem i nagyon pici volt,de amiota fogamzasgatlot szedek,nott es mar nem annyira kicsi,hanem kerek lett:-)de vannak jo kremek is,amit ebayen lehet venni mellkrem amivel ha bekened noveszti a meled,enis kiprobaltam es hasznal:-)elozo vok
2010. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
bocs az offért: melyik az a krém, ami használt?
2010. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogatásotokat, sokszor úgy érzem én vagyok az egyetlen aki ilyen... Megműttetni nem akarom magam mert utálom a mű dolgokat. Egyszer talán feldolgozom :(
2010. márc. 26. 19:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Nézd a pozitív oldalát ! Sose fog a hasadig lógni , nem fog a súlytól fájni a hátad , nem kell mindig melltartót hordanod , felvehetsz olyan ruhákat amiket a nagymellű nők nem tudnak ... Sok pasinak bejön a kis mell ! Nekem mindig kicsi volt , de szoptatni tökéletessen tudtam vele , amíg szopizatk a gyerekek addig 80-as melltartót hordtam , de zavart a mellem alváskor és nem éreztem magam méllyen dekoltált ruhákban , nem éreztem a sajátomnak . Hidd el sokan vagyunk kicsi mellel is boldogok :).
2010. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:) köszönöm nektek, ez tényleg sokat segített!!!
2010. márc. 26. 19:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Szeresd a tested!! Nyugi a fiúk közt is van olyan akinek kicsi a ....! Emiatt nem kell elkeseredni igenis szépek a pici cicik is sőt néha szebb mint egy lógós cici.
2010. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szia! Szerintem próbálj valahogy megbékélni, akármennyire is nehéz lehet a dolog, de szerintem ez így van rendjén. Egy pici cici legtöbbször sokkal praktikusabb, és szebb, mint egy nagy mell. például egy mélyen dekoltáltabb felsőben sem nézel ki úgy mint egy utcalány aki épp a következő kliensre vár. Aztán ott van a bárminemű testmozgás. Egy csomó gondot okoz a fel le "lengő" (nem találtam jobb szót, bocsi) mellek. Nem kell amiatt aggódnod, hogy lógni fog, kibuggyan a melltartóból és a többi...

Tényleg manapság már jó kis melltartók vannak, és hidd el, csak a kamasz fiúk vannak oda a gigantikus mellekért, később már nem a mellméret a döntő.

És elhiszem, hogy nem könnyű így, de gondolj bele, hogy mások sokkal nagyobb problémával küzdenek, különféle tesi hibákkal, és a tiéd nem hiba, hiszen ki mondja meg, hogy mekkora az ideális mellméret?!Csak a média fújja fel az egészet, s ezzel kétségek közé taszítja a mai nőket... Érdekes... azoknak a lányoknak is van kedvesük, vőlegényük, férjük, gyrekeik, akiknek pici a cicijük...ki a francot érdekel mások véleménye?! A lényeg, hogy próbálj önmagaddal megbékélni! Mindenki úgy szép, ahogy van, azokra a dolgokat kell magunkon kiemelni, amit szeretünk mutogatni, ha ez éppen esetedben nem a melleid, akkor vmi másra kellene koncentrálni. Úgyhogy fel a fejjel!!!!:)))

Amúgy én pont a másik oldalt képviselem, akiknek nagyobb a cicijük és ez egy csomó problémát szül, de mindenkinek meg kell békélnie önmagával nemde?! 80/E-s mérettel se könnyű hidd el. Nehéz megfelelő fehérneműt, ruhát találni egyaránt és nem beszélve mások beszólásairól...Sosem hordok kivágott, sőt még világos felsőt sem, mégis olyan gorombák tudnak lenni az emberek.

Végülis mindenkinek azzal kell megküzdenie amit neki osztottak. De véleményem szerint az életben vanank sokkal fontosabb dolgok is mint ilyesmin fennakadni, változtatni úgy sem tudunk rajta. Remélem sikerül majd megszeretned a tested, mert biztosan sokan vannak akiknek nagyon is tetszel így!!!!!

2010. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem se nagy a mellem,és én se tudok vele megbarátkozni. Hidd el,nem te vagy az egyetlen akinek pici a cicije :)

És a párod,amúgyse a melledet fogja szeretni,hanem téged. És szerintem inkább legyen pici,de ne mű!:)

2010. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!