Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan, hogy a nőgyógyász...

Van olyan, hogy a nőgyógyász teljesen meztelenül vizsgál, vagy ez csak olyan rémisztgetés?

Figyelt kérdés
Hallottam nem egy ismerősömtől, hogy a nőgyógyászánál meztelenre kellett vetkőznie. Én évente járok vizsgálatra, de nekem egyszer se kellett meztelenre vetkőznöm. Valahogy Én nem tudom elhinni.

2016. jan. 13. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Már jó néhánynál voltam, de egyik sem kérte, hogy meztelenre vetkőzzek, sőt másoktól sem hallottam ilyent.
2016. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok ezzel egyedül. Azért is csodálkoztam.
2016. jan. 13. 17:29
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer teljesen meztelenre kellett vetköznöm egy nögyogyasznal, mert rakszüresre mentem, amibe nem csak a mehnyakkenetet, hanem a mell megtapintasat is beleertette. Viszont sajnos nem felvaltva kerte, hogy tegyem az adott területet szabadda (mas nögyogyaszok igy szoktak), hanem azt mondta, vetközzek le teljesen meztelenre. Elöször megtapogatta a melleimet, mig elötte alltam, majd ugy meztelenül kellett felülnöm a vizsgaloszekre a nögyogyaszati kenetvetelhez. Nem volt semmi felreerthetö megnyilvanulasa, es biztos nem akart rosszat, de rettentö kellemetlenül ereztem magam. Nem is mentem hozza vissza, kerestem magamnak egy masik nögyogyaszt...
2016. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem három nőgyógyászom volt, de egyik se kérte, hogy meztelenre vetkőzzek.
2016. jan. 13. 17:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Mondjam azt, hogy szerencsed volt? :) En SZTK-s nögyogyasznal eletemben 3-nal voltam, magannal pedig költözesek miatt jo parnal (4-5 minimum), de csak ez az egy volt ilyen "perverz"... ;)
2016. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem az első nyugdíjba vonult, akkor lett egy másik, majd elköltöztünk, akkor volt a harmadik.
2016. jan. 13. 18:04
 7/14 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy a nőgyógyász teljesen meztelenül vizsgál?

Nem lenne kicsit vicces? Biztos sokan járnának hozzá.

2016. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha ezt úgy érted, hogy a nőgyógyász van meztelenül, akkor elnézést. De úgy értem, hogy a nő van meztelenül :)
2016. jan. 13. 19:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én dokimon meg mindig norvég mintás pulcsik vannak...:D Na, de viccet félretéve: Ha alulról vizsgál, akkor onnan vetkőzöm le, ha felülről, mert a mellemet megnézi pl, akkor meg onnan. De sosem egyszerre a kettőt.:)
2016. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az enyém meg fehér köpenyt hord :D
2016. jan. 14. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!