Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan, hogy a nőgyógyász...

Van olyan, hogy a nőgyógyász teljesen meztelenül vizsgál, vagy ez csak olyan rémisztgetés?

Figyelt kérdés
Hallottam nem egy ismerősömtől, hogy a nőgyógyászánál meztelenre kellett vetkőznie. Én évente járok vizsgálatra, de nekem egyszer se kellett meztelenre vetkőznöm. Valahogy Én nem tudom elhinni.

2016. jan. 13. 17:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm ajánlott be a magán nőgyógyászához aki félig meddig a rokona is. Nő volt az orvos és az asszisztense is az. Bementem teljes szűrésre és vizsgálatra mert akartam felíratni fogamzásgátlót. Akkor ugye ismerősöm mondta hogy készüljek úgy hogy ott meztelenül kell lenni mert mindent néz, de alaposan és nagyon jól csinálja.


Hát tartottam tőle, de mentem mert akihez eddig jártam az is jó volt le a kalappal előtte csak ő akkor épp már nem tudott fogadni mert hosszú időre ment el beteg állományba mert műtétje lesz stb... stb... Akkor elmentem a magándokihoz ott először behívtak a rendelőbe pici beszélgetés elmondta mit és hogyan fog csinálni, és mondta hogy menjek be egy félre eső kis szobába és vetkőzzek le teljesen meztelenre, még a zoknit is vegyem le! Akkor nagyon tartottam attól hogy itt más lesz teljesen, de nem. Akkor az asszisztens bekopogott és mondta hogy az ajtó elé tett le nekem egy köpenyt és egy nadrágot vegyem fel azt és mellé tett egy steril papucsot is.


Akkor azokat felvettem kimentem a dokihoz, mondta hogy a köpenyt gomboljam szét és vegyem le. Megvizsgálta a mellem, mondta gomboljam vissza és vegyem le a nadrágot a köpenyt meg a hasam fölé húzzam fel. Akkor ott is megvizsgált, és mondta hogy minden rendben van. Mondta hogy meztelenül nem akarta hogy nekem kellemetlen legyen ezért kérte így hogy ezt vegyem fel, de mondta hogy ha a páciens bele egyezik lehet meztelenül is főleg nagy hőségbe amikor abba a műszálas ruhába bele izzad az ember, stb.. stb... Meg néha nézi a teljes testet hogy minden rendben van-e külső szemmel de ezt csak a páciens bele egyezésével csinálja. Mivel nők között voltam nem zavart volna a meztelenség de ez így jó volt.

De jártam már TB alapon olyan dokinál amikor kórházba voltam és kértek teljes kivizsgálást ahol meztelenül kellett feküdnöm a ágyon amikor vizsgált. Akkor mondjuk nem érdekelt ez mert örültem hogy mindent néznek és örültem hogy akkor épp nem voltam oylan rosszul mint amikor bevittek.

2016. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sehol sem vizsgáltak meztelenül,ha felül vizsgál felül vetkőzök le majd vizsgálat után öltözök is vissza.

Ha alul vizsgál.alul vetkőzök le nőgyógyasznál.


Én magán orvoshoz járok,ahogy iserőseim is de mind máshoz és ott eleve csak kérésre nézik meg a melleket!

De eleve ott is hagynám az orvost ha meztelenül akarna vizsgálgatni.

2016. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Bocs ezt lefelejtettem ezen az oldalon olvastam hogy volt ilyen nőgyógyász,de ott is hagyták.

Nem gondolok semmi perverzre ebben az esetben sem,de az ilyen orvos rendkívül tapintatlan,érzéketlen szerintem.

2016. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

# 11/13 "Jó" kis fantáziasztori, nem mondom.

Főleg a zoknilevetetés hihető.

2016. márc. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!