Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit használtok visszér...

Ti mit használtok visszér ellen? Megelőzésre vagy ha már fáj?

Figyelt kérdés

Nálunk sajnos öröklődik a hajlam. Anyukámnak szinte az egész lába kék, lila, dudoros volt, nagyon fájt neki, a nővéremnek 30 évesen már ilyen volt, ahogy a másik nővéremnek is. Én 28 vagyok, túl 4 szülésen, és még nincs ilyen a lábamon, de fájni fáj, szóval idő kérdése. Szeretném megelőzni. De nem tudom hogyan. Tudnátok tanácsot adni, mi az ami nektek bevált, vagy rontott a dolgon, mi az ami elmúlasztotta a fájdalmat?

Köszönöm szépen!


2016. jan. 14. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Érsebész a Detralexet javasolja. Tényleg jó, de nagyon drága. Olcsóbb a Diosmin+hesperidin a Jutavit gyártja és ugyanaz a hatóanyag mint a Detralexnek. Illetve még javasolt a kompressziós harisnya viselése,ezt gyógyászati segédeszköz boltban lehet beszerezni. Ha nagyon begyulladt pl. nyári melegbe hidegvizes ruha.
2016. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!