Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnázás menstruáció előtt,...

Barnázás menstruáció előtt, hozzáértők tanácsait kérném, bővebben lent:-/ Miért nem jön a baba?

Figyelt kérdés
Több éve barnázok menzi előtt, pontosan 6-7 napot is nem túl erősen de minden egyes hónapban, polip, és mióma műtétem megvolt, átjárható vagyok mindkét oldalon, fertőzésem nincs, végeztek méhtükrözést is, alulműködő pajzsmirigyre vagyok kezelve, az értékeim TSH 1 alatti, prolaktinom is rendben mert szedem a bromocriptint, a progeszteron szintem 38ng volt legutóbb, ami peteérést igazol, szóval a dokik sem tudják megmagyarázni miért barnázok...vitaminokat szedek több éve, vérszegény sem vagyok, sem túlsúlyos, az inzulinrezisztenciám is rendben van, ittam az Inofolicot is egy évig, de semmi baba nem jött a barnázás megmaradt a mai napig. Kérlek aki valami hasznos infot tud ezzel kapcsolatosan, priviben is megkereshet, köszönöm.

2016. jan. 15. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, okát nem deríttettem ki, barátcserjét szedtem rá, és attól abbamaradt. Ciklusom alapból rendben volt, nem is bolygatta meg.
2016. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A barátcserjét is próbáltam. Egy évig szedtem a barnázás maradt...:-(
2016. jan. 16. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy könyv azoknak akik már minden megpróbáltak és még nem jön a baba (angolul)

Lisa Olson: Pregnancy Miracle

2016. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, tavol alljon tolem a reklamozas, termekforgalmazas, csupan a tapasztalatomat irom le, nekem a Forever Living Products Vitalizae Woman termeke allitotta be a ciklusomat, minden problemam megszunt, tobbek kozott a barnazas is, rovid lett, fajdalommentes es teljesen kiszamithato. Jo szivvel ajanlom, sok sikert kivanok!
2016. jan. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!