Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől változhat meg a menstruá...

Luna26 kérdése:

Mitől változhat meg a menstruáció?

Figyelt kérdés
Úgy 1 és fél éve annak,hogy észrevettem magamon hogy a ciklusom során valami nem oké..elviselhetetlen fájdalmaim és hányinger hányás kisérte minden havi piros betűs napjaimat..nem gyanakodtam semmire, mert érzékenyebb vagyok és azt hittem, hogy csak a "hormonok".Nem igazán jártam elötte nőgyógyászati vizsgálatra mert nem éreztem fontosnak,de mivel baba van tervben elmentem vizsgálatra,hogy vajon mi lehet a baj.Kiderűlt hogy kétoldali petefészek cysztám van azonnal mütést javasolta a doki..bele is mentem..hat hét lábadozás és féléves gyógyszeres kezelés után azt hittem vége!kontroll rá járok félévente ahol mindent rendben találtak..de furcsálom a havi ciklusom..mi lehet a oka?Mennyi ideig van jelen a szervezetben a visanne nevű gyógyszer?

2015. nov. 9. 08:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!