Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi herpesz gyógyulási ideje?

Nemi herpesz gyógyulási ideje?

Figyelt kérdés
3 naoja szedek ciprofloxacin nevű amtibiotikumot húgycsőgyulladásra de közben a héten menstruálok ìgy nem tudtam elmenni nőgyógyászhoz és háziorvosom mondta hogy valószínű elkaptam ezt a herpeszt is és a kettőt egyszerre nem fogom tudni kezelni valószínű. Ugye a herpeszt meg mindkét fèlen egyszerre kell kezelni. Ezt mondtam páromnak is mert tudom rosszul èrinti meg nehezen érti meg hogy most nincs szex ès most teljesen magára veszi. Pedig mondtam neki hogy ez bárkivel előfordulhat meg minden. Hogy tudnám meggyőzni hogy nem biztos hogy az ő hibája?
2016. jan. 15. 10:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, en telvirant szedtem herpeszre, napi tiz szemet, masnapra jobban lettem. Ket napig szedtem a gyogyszert es par nap alatt elmult. A nemi herpesz nem jatek, rajtam hetvegen jott ki es mire hetfon magandokihoz kerültem mar kifekelyesedett. Jobbulast!
2016. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!