Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betegség az, amikor...

Milyen betegség az, amikor intim területen hatalmas pattanás szerű növés alakul ki?

Figyelt kérdés
Pont úgy fáj mint egy pattanás,de akkora mint egy borsó,rengeteg genny jön ki belőle,ha nem gyűl össze rendesen,akkor kijön máshol,másik oldalt,vagy a végbél nyilás körül.Van amikor 3-4 hétig tart,néha 2évig semmi,úgy viselkedik mint a herpesz,de nem úgy néz ki.Volt már valakinek a leirtakhoz hasonló?Lehet kezelni,hogy ne jöjjön ki többször?

2015. nov. 17. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolkoztál már rajta, hogy orvoshoz fordulj ezekkel a kérdésekkel? Ő sokkal nagyobb esélyel tud neked felírni rá kenőcsöt/ecsetelőt már csak azért is mert ő felírhat mi meg nem.
2015. nov. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pattanás. Tartsd tisztán, esetleg túl szárító a mosakodó szered amit használsz.
2015. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem szintén ott, de pici, nem gennyes, nem fáj, de viszket...

Az is pattanás lenne?

2015. nov. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia.

Ha még aktuális a problémád, akkor keress rá a neten: verejtékmirigy gyulladás. Ha ez a problémád, akkor van facebook csoport erre, ahol sokat tudnak segíteni, köztük én is. :-(

2021. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd el a tusfurdot intim mosakodot, illatos szappant. Nekem is volt. Nagymamam / borgyogyasz/ megoldotta: mososzappant kaptam tole: napi 1x nagyon jol leoblitve hasznaltam, mukodott. Utana / mert elfogyott es nincs mar forgalomban/ patikai mosakodokrem. A tisztalkodoszer oriasi uzlet,imadjuk az illatos dolgokat, de az erzekeny teruleteknek nem jo. Probald ki, tudom furcsa lesz eloszor!,Ajax mososzappan nem jo! Erre csak a Flora volt alkalmas.
2022. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!