Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két és fél éve folyamatosan...

Moncsy0506 kérdése:

Két és fél éve folyamatosan speed és másfél éves kristály függőként, hogyan tudnék leszokni?

Figyelt kérdés
Intravénás használó vagyok, nő, és napi rendszerességel min. 3 és max. 8 pakettot lövök be. Már egyszerűen nem tudom magam elviselni. Mi lenne a legjobb megoldás?

2015. okt. 6. 16:00
 1/6 anonim válasza:
100%
menj elvonóra.
2015. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szóval a kábszer beszél belőled, amikor azokat a mindenféle érdekes kérdéseket felteszed.:) Amúgy szerintem is menj elvonóra, ha magadtól eddig nem sikerült leszokni, ezután sem fog.
2015. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg menj orvoshoz. Magadtól nem fogsz tudni leállni.
2015. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
58%
Nemfogod tudni letenni, maradando karosodast fog hagyni benned ha leis rakod.. Mar minimum a felenel elkellett volna menned elvonora... Egy baratom csak orrba nyomta azt a sz#rt, kijott elvonorol de nincs nornalis elete, lwlkiserult, remeg, kenyszermozgasai vannak es kulonbozo parai, panikroham tarsai.. Abszolut nem tud vissza szocializalodni bármennyire is akar, akarjuk. Maximum 2 napot bir a kijovetele utan... Minden kezdodik elorol... Sajnalom hogy ez tortent veled, de kivanok neked sikeres és mielobbi gyogyulast! Egy exdrogos L/24
2015. nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kristaly, herbal, rosszabbak mi t a heroin. A mai orvostudomany sajnos nincs felkeszulve ezekre a kabitoszerekre csak a régebbi fajtakra.. Speed koko eki stb stb... A mai dizajnercuccokra nincs felkeszulve sajnos...
2015. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett veled, Kèrdező?
ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!