Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megcsinálják vajon a műtétemet...

Megcsinálják vajon a műtétemet, ha addig nem múlik el? Csütörtökön műtenek petefészekcisztával laparoszkópiával, de ma vérzek.

Figyelt kérdés

Nem a menzim, hiszen még csak a 17. napja, hogy elmúlt. Tegnap éjjel együtt voltam a párommal. Okozhatta az? Vagy mitől lehet?


A ciszta 10 cm, férfiököl méretű :(


2016. jan. 17. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez rajtuk múlik. Teljesen orvosfüggő, hogy bevállalja-e.
2016. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csütörtökön is vérzel, akkor nem biztos, sőt, szerintem nem. Mert ha egy kéz vagy lábműtéted lenne, akkor még az beleférhet, ha sürgős műtétről van szó, de azért neked nőgyógyászati műtéted lesz, tehát nem feltétlenül hiszem, hogy jó, ha te vérzel. De most még csak vasárnap van, ha azt nézzük, akkor még egy sima menzesz is el tud múlni addigra.

De ezt nyilván csütörtökön, ha gond van, jelzed az orvosnak.

2016. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megcsinálják. Nyilván azért vérzel, mert valami gond van.

Egy ilyen nagy ciszta elég veszélyes. Jobb, minél előbb megműteni.

Nekem is volt. Ahogy kiderült, rá 3 napra már műtöttek is. Az orvosom is azt mondta, hogy nem mer várni.

2016. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hát... remélem elmúlik addigra.. már 3* kellett elhalasztani a műtétet... Először egy vírus miatt, majd mivel kiderült, hogy mivel pár nappal előtte befeküdtem góckutatás miatt a bőrgyógyászatra, így valami garanciális idő miatt átraktak 21 re.... Nem lenne jó tovább halogatni :(

2016. jan. 17. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézesd meg!Lehet kiszakadt :)

(ha follikurális cisztád van akkor vér lehet benne,ebből gondolom.)

2016. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!