Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan döntsem el, hogy...

Hogyan döntsem el, hogy stress miatt rossz a gyomrom 2 hónapja, vagy más miatt (keserű ízérzet is járul hozzá)?

Figyelt kérdés

most konkrétan megijedtem, hogy mit csináljak..másfél hónap múlva ugyanis külföldön fogok továbbtanulni, addig szeretném ezt megoldani


2-3 éve voltam IBS szerű tünetek miatt dokinál, elég sok helyen, persze nem mutattak ki semmit, kivéve 2 éve mikor gyomortükrözésen sok gyomorsavat állapított meg a doki ami feltehetőleg a stressz miatt van..


és az a gond, hogy ez az egész továbbtanulás még rátesz a dologra, ugyanis mióta megvan ez az egész rossz gyomor állapot 2 hónapja(nehezebb ételek után rossz, könnyebb ételekkel nagyjából jó) egész nap arra gondolok, hogy augusztus végére meg kell, hogy gyógyuljak teljesen


megint járkáljak dokihoz?


20f



2014. jún. 29. 21:40
 1/2 anonim válasza:
Nekem folyamatosan ég a gyomrom,ami egyértelműen a stressz miatt van.Azt tudnod kell hogy a gyomorbajok legtöbbször stresszes életre utalnak... Nekem quamatelt írt fel a doki amit kúraszerűen kell szedn(vény nélkül kapható)i,az segíthet de aza legjobb hogyha magaddal kerülsz egyensúlyba előbb
2014. júl. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is voltam emésztési problémáim, valamiért én is stresszes lehetek. JElenleg is fent áll ez a probléma, én úgy döntöttem, hogy nem megyek dokihoz, mivel egészségügyileg nincs problémám, tükrözésen is voltam. Remélem, hogy az iskola mellett gondolni sem lesz időm arra, hogy egészségügyi gondjaim vannak, akkor kezdtem el rosszul lenni, amikor május után 1 hónapot nem voltam iskolába (érettségi után). Olyan tünetek produkáltam, (nem tudtam nyelni, szédülés, fuldoklás, nehéz légzés, savas érzés) kb semmi összefüggés az egész között. AZ ideggyógyászatra akartak küldeni...

Én sem tudom mit tegyek, de úgy döntöttem nem megyek dokihoz, remélem - érzem, hogy az iskola rendbe teszi az egész emésztési folyamatom. Társaságban érzem jól magam, az iskolában, itthon nem. Jelenleg minden napra kitalálok valami semmittevést, hogy ne legyek túl ideges semmi miatt, minden reggel az a tervem, hogy pozitív leszek, ne legyen alkalmuk ezeknek az pánikbetegségeknek érinteni a gondolataimat. Soha nem vártam még, hogy ilyen hamar elteljen egy nyár...

2014. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!