Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati lelet értékelésé...

Nőgyógyászati lelet értékelésében valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Rákszűrésen voltam és ezt írta az orvos a netes felületen: kolposzkópia leírás:


AB 1 ecetsav pozitív pontozottság, tagoltság.



Sajnos nyáron be volt gyulladva a petefészkem,kaptam rá gyógyszert és elmúlt. De aztán 2 hónapja megint elkezdett fájni a hasam és elmentem egy normális orvoshoz ő azt mondta idegi alapon fáj viszont a méhtestem tényleg be van gyulladva. Az előző orvos csinált rákszűrést és P2-es eredményt mondott a telefonba.

Az új orvosnál kiderült hogy P3 de úgy mondta hogy nem vizsgált meg hanem utána nézett TAJ szám szerint és a vizsgálatot nem tudta megcsinálni mert rá pár napra jött meg ez volt már bő egy hónapja. A mostani vizsgálat eredménye az, amit leírtam vagyis ő kolposzkóppal azt látta de a szövettan még nem érkezett meg. Remélem érthető volt amit írtam, kicsit összevissza lett de a lényeg az lenne hogy mit jelent az AB 1 ecetsav pozitív pontozottság, tagoltság.

Volt már valakinek ilyen??



2016. jan. 22. 10:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!