Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Középidős vérzése valakinek?

Középidős vérzése valakinek?

Figyelt kérdés
2nap mulva lesz peteérésem.Ma a fehér folyásomban voltak barnás pöttyek és görcsöl jobb oldalon a hasam.Ez a második alkalom,hogy ilyen van peteéréskor.Nem tudom,hogy ez most attol van vagy valami komolyab, azt olvastam ilyen vérzés nem jelent jot. nektek is van ilyen peteéréskor?Középidös vérzés lehet,mert aztán elmulik max 2,3napig volt eddig?

2016. jan. 25. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott lenni, pont ez, amit leírtál. van, hogy csak barna pöttyök, van, hogy rendes vérzés, mintha megjött volna. Eltart egy-másfél napig. Néha annyira szúr az oldalam (és nekem is a jobb), hogy nem tudok ülni, állva jobb. Általában halál stresszes is vagyok.

Voltam vele nőgyógyásznál, aki azt mondta, a hormonszinttel vannak a tünetek összefüggésben. A hormonháztartás alakulásával a tünetek erősödnek, csökkennek, néha nem is jönnek elő.

2016. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja és nekem 8 hónapon át volt meg minden hónapban a peteérésemkor ez a tünetegyüttes, most már csak időnként van, de a doki szerint normális.
2016. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt.hat lehet akkor a hormonok mert decemberben volt és sok volt a stressz,janaurban nemvolt csak görcsök peteéréskor,most meg megint ez van meg sokat stresszeltem a vizsgák miatt.Erre amugy a doki ad valami gyogyszert?
2016. jan. 25. 20:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem adott, azt mondta, ha nem bírom, szedhetem ugyanazt a görcsoldót, amit menzeszkor (Apranax).
2016. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is van időnként ilyen, és azt mondta az orvosom, hogy normális. Sőt azt mondta, az ilyen nők általában könnyebben teherbe tudnak esni, mert ezekből a tünetekből tudják, mikor van a tüszőrepedés és így jobban tudják időzíteni, mikor legyen az együttlét.
2016. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi.Azért elmegyek dokihoz.És az mitől lehet,hogy rengeteget pisilek..?nem sokszor,hanem éjjel felkelek majdbe pisilek,vissza alszom megint pedig nem is iszom sokat,de azt erzem mintha csipne a hasam alja vagy nemtudom mi meg a derekam is fáj.neten meg már olvastamik a daganat tünetei....kár volt
2016. jan. 26. 01:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaaa..... hát ha ezt hamarabb leírtad volna...

valószínűleg felfáztál, hólyaghurutod van. Ez a vesédre is rámehet, úgyhogy orvos mielőbb. Ez is járhat némi kis vérzéssel és görccsel, akkor lehet, hogy amit eddig tárgyaltunk az a hurut tünete. Házidoki ír fel antibiotikumot rá, ha tünetmentes vagy és még mindig középidős vérzésed van, majd akkor menj el nődokihoz.

2016. jan. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
voltam hazidokinal.gyorsteszt vizelet jovolt.elkuldte a vizeletet laborba meg vert.is.de eleg erdekes volt zavaros feher valamikkel. ma ejjel is 3sor voltam kint faj a jobb felen a derekam es hanyingeremvan.:-( megprobalok inni az eredmenyekig teat. csak az az erdekey;hogy ugye felfazasnal keveyet pisilsz sikszor.de en sok mennyisegut
2016. jan. 26. 08:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Terhes biztos nem lehetsz, ugye? Mert nekem a terhessegem tünetei tök ilyenek: minden ejjel többször is ki kell mennem pisilni, erösen faj a derekam, hanyingerem van. Van, akinek barnazas es furcsa alhasi fajdalom is jelentkezik az elejen...
2016. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szerintem nem lehetek az.páromnal mindig védekezünk .rettentö láb fájdalmam is van...holnap visszamegyek dokihoz
2016. jan. 26. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!