Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig tart a spinális érzéste...

Meddig tart a spinális érzéstelenítés hatása a műtétnél? Fáj amikor beadják? Milyen érzés amikor kimegy a hatása, és mennyi idő után lehet újra lábra állni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 26. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

A szuri maga nem fàj. Fura érzés, amint leszivjàk a gerincfolyadékot, hogy helyet csinàljanak az érzéstelenitonek. Nekem nagyon rossz volt, hogy mutét utàn 12 oràig tilos volt mozogni, mivel én elég izgàga vagyok. De ez fontos, kulonben borzalmas fejfàjàssal maradhatsz. Egy honapon belul két alkalommal érzéstelenitettek igy, tehàt 2 mutétem volt. Rà két évre is, ha olyan fizikai megeroltetésnek tettem ki a gerincem, bizony éreztem a szùràs helyét, megfàjdult kicsit a hàtam. Emellé, mindkét alkalommal katétert kaptam két napra, az kulon céco. Nem kivànom senkinek az egész procedùràt. Egyébként mindkét mutétem endoszkopikkus volt és végignéztem a monitoron. Làttam a hùgyholyagom/vesém belulrol. :)

Kitartàst.

2017. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na...most làtom, egyéves kérdés...remélem azota tùl vagy rajta és minden rendben!
2017. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!