Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a négy napos késés?

Normális a négy napos késés?

Figyelt kérdés

A VOLT barátommal múlt hónapban pettingeltünk(megujjazott,én meg kielégítettem kézzel),már 15.-én meg kellett volna jönnie a menzeszemnek,de még mindig késik,ez mitől van?Érzem az előjeleit,de még mindig semmi!Kezdek nagyon beparázni,mert ha netán úgy ujjazott meg h "olyan" volt a keze,terhes lehetek vagy valami....a szüleim nem is tudják.Nagyon ideges vok!Mennyi a normál késés?Kérlek segítsetek!(terhességi tesztet nem veszek),mert biztos nem vok az.....

egy 15éves lány


2008. szept. 18. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem először is ne idegeskedj,mert attól simán késhet.

néhány nap késés belefér. Idén érettségiztem, és én is idegeskedtem, és 38 napra jött meg, általában 31 szkott lenni.

2008. szept. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esélytelen h úgy teherbe ess. Idegeskedéstől késhet, vagy akár ki is maradhat.
2008. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Húúú köszi,már nagyon idegeskedtem....akkor megpróbálok vlhogy lenyugodni......köszi szépen!puxa
2008. szept. 18. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nyugi, mert ha csak megujjazott, attól nem lehetsz terhes! Viszont minél többet parázol, annál inkább nem fog megjönni! A sperma tudomásom szerint nagyon hamar elpusztul levegővel érintkezve, így ha volt is az ujján esetleg, nem valószínű, hogy életképes volt, amikor megujjazott. meg hát elég hosszú ám az út, amit meg kell tenni a spermának a petesejtig. Az aktus során eleve belökődik a sperma. és még ezer dolog kell, ahhoz, hogy terhes legyél. A tesztet ilyenkor azért szoktuk ajánlani, mert ha látod, hogy negatív, megnyugszol hamarabb!
2008. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!