Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék még Candida ellen?

Mit tehetnék még Candida ellen?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, már 2-3 éve küzdök vele. Először rendelésre jártam, majd magánnődokihoz is, hátha többet foglalkoznak velem. Szinte már minden lehetséges kúpot, gyógyszert szedtem (olyat is, amit úgy állítottak össze). Candida diétába nem kezdek bele, mert rettentő vékony vagyok, egészségtelen lenne számomra.. Olvastam még az Ezüstkolloidról is, plusz Candida teáról. Ezek valakinek beváltak? vagy öblögetés? almaecet? Ezeket nem akarom sem feleslegesen megvenni, sem pedig káromra fordítani. Nagyon elvagyok már keseredve. Párom is rendszeresen volt/van kezelve. Viszketésem általában nincs. Akkor jön elő, amikor hüvelyflóra visszaállítást alkalmazok, és ez mindig előidézi ismét a gombát, nem értem miért. Inkább engem a kellemetlen szag irritál.. Amikor érzem már egy kicsit is, tudom, hogy visszajött.. Valaki segítsen, mert már nemhogy a pénzem rámegy, de még az idegzetem is...


Köszönöm mindenkinek!


2016. febr. 2. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:

A fiziológiásan sózott ételekben a candida szaporodásképtelen.

Én tejfalussy módszerével gyógyultam ki a candidából.

2016. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!