Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szajszag? Mitol lehet szajsza...

Szajszag? Mitol lehet szajszagom? Nincs rossz fogam, reflux problemm sincs mandulam is rendben, de neha elviselhetetlen a szajszagom. Kiszamithatatlan mikor mitol, havonta elojon. Valakinek hasonlo problemaja tapasztalata van e?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

bélgyulladás, gyomorprobléma pl fekély


főleg a gyulladásoknak van igen bűzös szaga


a bél alsó szakaszában lévő gyulladás is büdös ám


de akár enzimhiány is lehet, mikor nem tudsz valamit megemészteni és elkezd rohadni a beleidben

2015. nov. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mandulakő is lehet.
2015. nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogköved sincs? Ínyed sem gyulladt?
2015. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában fogkő okozza, vagy pl. ferdén növő bölcsességfog. De az is lehet hogy ha alaposan megtisztítod fogselyemmel a fogaid, akkor elmúlik. Érdemes megszagolni a fogselymet, mert ha büdös lesz, akkor tudni fogod melyik fogad okozza a szagokat.
2015. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdemes megszagolni a fogselymet, mert ha büdös lesz, akkor tudni fogod melyik fogad okozza a szagokat. - ez eleg undorito de sajnos csak megerositeni tudom hogy mukodik


volt egy bolcsessegfogam ami nem nott ki teljesen es a kaja az iny ala bement

amikor a fogselyemmel ott piszkaltam es megszagoltam a fogselymet elajultam

a doki keres nelkul kirantotta azt a bolcsesseget mert mondta, hogy amugy is ferden nott volna ki (bele az arcomba) es ha kino rendesen akkor sincs haszna mert nem tudtam volna ragni azon a fogon, ugyhogy kirantotta

azota elmult az a rohadas szag


ettol fuggetlenul neha elofordul


en mentolos (cukor es mesterseges izesites nelkuli) cukorkat szopogatok

illetve most vettem olyan kapszulat amiben van petrezselyemolaj es kaja utan kell bevenni es elvileg hasznal, meg nem tudtam letesztelni, a paromat szoktam megkerni hogy neha ellenorizze, hogy budos vagy sem a szam


probalok petrezselymet tenni a reggeli turmixba, illetve emesztoenzimeket eszek a kajanal ami segiti az emesztest es talan kevesbe rohad meg bennem a megemesztetlen kaja


naponta tobbx mosok fogat, reggel indulas elott, a 10 orai kave utan meg neha a dulutani kajalas utan illetve lefekves elott es nyelvkaparot is hasznalok

2015. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!