Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz visszamenni?...

Nőgyógyászhoz visszamenni? Előfordulhat, hogy ezt mondta?

Figyelt kérdés

Fertőzéssel voltam nőgyógyásznál, rákszűrés nem volt.

Ha jól emlékszem mondott olyat, hogy majd vissza kell menni. Szoktak ilyet mondani?



2016. febr. 5. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen az orvosok már csak ilyenek, szoktak ilyet mondani...
2016. febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az eredményekért mindenképpen. De hogy lehet ezt elfelejteni? A papíron is rajta szokott lenni...
2016. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondhatott ilyet. A kontrollvizsgálatnál majd kiderül, sikerült -e meggyógyulnod vagy további kezelést igényelsz.
2016. febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül a kenetvételre valahol több napot is kell várni, míg elkészül. Sok esetben az orvos már a kenetvétel után azonnal felírja a gyógyszert, aztán visszarendeli a beteget, amikor megjön a kenetvétel eredménye és megbeszéli a beteggel, ha kell valamit változtatni a terápián. Ha nem emlékszel az időpontra, akkor vagy rajta van az ambuláns lapodon vagy hívd fel őket telefonon és kérdezz rá.
2016. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Múltkor is (csak) fertőzéssel voltam nőgyógyásznál, igaz másnál, de ő nem hívott vissza kontrollra.


Eredmény, meg milyen eredmény lenne, 2# ? Nincs a lapon ilyen.


Köszi 3#-as!


Most meg azon gondolkozom, hogy kontrollhoz vajon kell-e időpontot kérni? Mert ma hívtam őket időpontért, de mivel panasszal mentem, így nem adtak, csak annyit mondtak, hogy ma mehetek és ott helyben kérjek sorszámot.

Szerintetek?

2016. febr. 5. 13:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Valamelyik orvos visszahívja a beteget kontrollra és valamelyik nem. Ez függ pl. betegség milyenségétől, az orvos hozzáállásától.


Gondolom én, a kenet eredményére gondolt a második válaszoló. A kenet eredménye sok esetben később van meg és emiatt hívhatják vissza a pácienst, ennek az eredménynek a megbeszélése matt.

Az ambuláns lapodon ezért nincs még egyelőre eredmény, mert még nem készítették el. A következő ambuláns lapodon már rajta lesz az eredmény is, hogy milyen fertőzést állapítottak meg.


Ha azt mondták, ma mehetsz, akkor nyugodtan menj ma, időpont kérése nélkül.

2016. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma voltam, most kaptam a gyógyszert. Kontroll majd később lesz. A gyógyszerek elhasználása után, gondolom én. 10 napra valót kaptam.
2016. febr. 5. 13:59
 8/9 A kérdező kommentje:
10 napra való gyógyszert *
2016. febr. 5. 13:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyógyulást!
2016. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!