Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heti UH, EKG, belgyógyásza...

12. heti UH, EKG, belgyógyászat, védőnő stb. után mikor kell visszamenni nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Utoljára 9 hetesen voltam, most vagyok 12, most lesz a 12 heti UH. Ha elintéztem ezeket a vizsgálatokat elég ha 15 hetesen megyek vissza, vagy már 13 hetesen feltétlen kellene?
2015. okt. 12. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt hogy a vérvétel és az UH eredményével rögtön a következő tanácsadásra menni kellett. Belgyógyászhoz 16 hetesen kellett menni. De az orvos mindig elmondta részletesen hogy mikor hova. Neked nem mondott semmit?
2015. okt. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy ha megvan minden ahova küldött menjek vissza. De hogy hány hetesen, azt nem.
2015. okt. 12. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne ha 13 hetesen el mennél. Hiszen akkor van a genetika vizsgálat, hogy minden rendben van :) sztem ne várj 15 hétig
2015. okt. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!